Sada igram...
Pokušavam skinut i instalirat Vampire The Masquereade: Bloodlines..ali zasad..fail. -.- Jedan dll. fali i neće instalirat. 0.o

I bila je jedna igra koju sam htjela igrat The I of The Dragon, međutim..prvi pokušaj igranja..instalacija: prolazno, igranje: prolazno, učitavanje global map: system crash (svaki put.)
Naravno, ne budi lijen, nađi drugi torrent..drugi pokušaj, instalacija: prolazno, pokretanje igre: access violation. -.-

A što se VTMB-a tiče..sve je dobro, dok ne pokrenem new game, onda me onak pristojno izbaci iz igre.

Tako da, sad igram Shanghai Solitaire ili poznatiji pod nazivom Mr. Mahjong. XDDDDDD
I don't suffer from Insanity. I enjoy every minute of it.
I'm not fit to help anyone. Not my family, not my friends... nobody.

When I'm standing in the Dark
I'll still believe...
...Someone's watching over me

The betrayal you can see is trivial. What is truly fearsome, is the betrayal that you don't see.
Reply
VtM je fantastična igra, čak i više nego fantastična, ali ti trebaju patchevi da bi je igrala Smile dva patcha ako se sećam
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
(2010-11-14, 20:43)Dream Omen Wrote: VtM je fantastična igra, čak i više nego fantastična, ali ti trebaju patchevi da bi je igrala Smile dva patcha ako se sećam

Ne igram sa official patchom..previše bugova. Zato sam našla 6,7 patch, basic i sve super, nema bugova. Ali sad ju više nemrem ni skinut. Ili instalacija nešt ne valja, ili sam torrent, a igrala sam je preko daemon tools. Anime
Official patch je 1,2. <.<

Igra je odlična, stvarno jako dobro napravljena. Instalacija ne uspijeva zbog dll. file koji se zove bin.dll (tako nekak. -.-)
I don't suffer from Insanity. I enjoy every minute of it.
I'm not fit to help anyone. Not my family, not my friends... nobody.

When I'm standing in the Dark
I'll still believe...
...Someone's watching over me

The betrayal you can see is trivial. What is truly fearsome, is the betrayal that you don't see.
Reply
Za sad przim po Dragon Quest IX
Reply
Divinity 2. Igra izgleda odlično, ali mi nonj stop krešuje...skidam patch, javiću da li se stanje popravlja.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
(2010-11-17, 22:27)Perin Wrote: Divinity 2. Igra izgleda odlično, ali mi nonj stop krešuje...skidam patch, javiću da li se stanje popravlja.

Skini Divinity II: The Dragon Knight Saga gde je re-mastered glavna kampanja i dodata nova Flames of Vengeance Wink

Krenuo danas Two Worlds 2 i mogu reći da su uradili odličan posao Smile mislio sam da će biti nešto tipa kao sa gothic 4 ali ne, igra je veoma dobra! Big Grin
[Image: inxqat.png]
Reply
To sam i skinuo. No nešto mi šteka. Izgleda da imam problema sa nekakvim physx-om.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
Aha, pa jesi probao da instaliraš poslednju verziju physx-a?
[Image: inxqat.png]
Reply
Jesam. Izgleda da nije do njega. Dešava se i kad totalno deinstaliram pshysx. Ne kužim; sve mi je okej, na high detalja, ali čim krenem igrati, igra samo ušteka. Čak i kad pritisnem ctrl+alt+delete ništa se ne dešava, nego iz igre moram izaći tako što resetujem komp.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
ja sam isto prije nekog vremena htio to igrat ali je bilo problema, e sad ne znam detalje, zaboravio sam vec, a i nisam nesto istrazivo problem, sam sam zbriso i iso dalje
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 5 Guest(s)