Sada igram...
#61
Titan Quest - Immortal Throne jos davno poceo da prelazim ovu igru ali mi dosadilia, pa sad sam nastavio... Smile
[Image: inxqat.png]
Reply
#62
Nekako se ne mogu natjerati da igram grcki Diablo...
Drago pokusava doduse. Smile
[Image: hardug2.png]
Reply
#63
Posto sam presa Alone in the Dark a nisam mogao da instaliram DMC4 Sad,
zbog nedostatka *ebenog file-a .odlucio sam se za jednu stariju igru,koja nije mogla na mom starijem kompu ,a to je Prince of Persija Sands of time.Medjutim,ispostavilo se da je moj novi komp suvise dobar za igru Big Grin (da da i to je moguce XD )
Naime,Prince se krece brzinom svetlosti i potrebni su reflkesi supermena XD da bi se igra igrala, i posle dugog trazenja pomoci na internetu ,dosao sam do resenja a to je da se za proces PoP stavi affinity prema samo jednom jezgru ,posto igrica nije pravljena za Dual core procesore i sad mogu da igram ***** igricu Smile
Reply
#64
@Ichigo:haha ne verujem...ko bi rekao da ce biti toliko komplikacija..by the way obozavam POP...sve sam ih igrao, doduse nisam sve presao, ali recimo 90 posto...jedva cekam sad ovaj novi deo...imam osecaj da ce Assasins Creed biti nula za ovu igricu ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#65
Ponovo prelazim "Orochi Warriors". Hanzo Hattori i Oda Nobunaga su zakon Smile , steta sto nisu zajedno u timu u originalnoj kampanji.
[Image: inxqat.png]
Reply
#66
Ja inace koristim Mitsuhide Akechija i druge speed based heroje.

Jel neko uspio otkljucati sve likove?
[Image: hardug2.png]
Reply
#67
ja, Orochi nije los kad ga otkljucas a dobri su i ostali zmijoliki likovi. Smile

ali na Hanza sam navikao od ranije, bas mi je nekako cool "Target Eliminated" XD

evo kako Hanzo cepa he,he Smile http://www.youtube.com/watch?v=zLUqYfyrF...re=related
[Image: inxqat.png]
Reply
#68
(2008-10-07, 17:55)Zabuza Momochi Wrote: ja, Orochi nije los kad ga otkljucas a dobri su i ostali zmijoliki likovi. Smile

ali na Hanza sam navikao od ranije, bas mi je nekako cool "Target Eliminated" XD

evo kako Hanzo cepa he,he Smile http://www.youtube.com/watch?v=zLUqYfyrF...re=related

Not fair! Why can't pc have games like this
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#69
Ummm... Anime Pogledaj malo na google-u... Warriors Orochi ima za PC (pa kako bi ga Foste inace i igrao XD)

Reply
#70
Završio Legend Hand of God, završavam Mage Knight Apocalypso, počeo Spore i nije mi se nešto svidjela. :angry: Sad
Reply




Users browsing this thread: 5 Guest(s)