Sada igram...
igra ko overwatch??
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
repirizirao Far Cry 4 i po koja casual trka u NFS:HP 2010
Reply
Presao sam DOOM pre par dana,kraj je mogao da bude bolji.Tu i tamo odigram partiju HOTSa,a trenutna igra je Valley.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
ja igram hiljadu stvari odjednom hahaha
prelazim ponovo tales of berseria
sad sam najvise fokusirana na valkyria chronicles
a kad se smorim onda igram malo po malo ori and the blind forest, aragami i portal
Reply
Kako bre vi ljudi pronalazite te igrice? Big Grin
Ja sam mislio da većina ljudi igra samo one ultra mainstream igrice tipa Assassins Creed Origins, onaj novi Call of Duty i one moba igrice lol, dota i šta već.

Ja igram one stare igrice tipa Heroji 3. Big Grin
-- bludni tata mata -- 
Reply
(2018-02-09, 16:53)bludni_svestenik Wrote: Kako bre vi ljudi pronalazite te igrice? Big Grin
Ja sam mislio da većina ljudi igra samo one ultra mainstream igrice tipa Assassins Creed Origins, onaj novi Call of Duty i one moba igrice lol, dota i šta već.

Ja igram one stare igrice tipa Heroji 3. Big Grin

steam brate Smile

asscreed je overrated 

heroji 3 nikada ne dosade Big Grin
Reply
Ih, kad bih ja imao para da kupujem igrice sa steam-a... trošio bih te pare na drugo nešto. Big Grin
Ovako moram biti gusar. Smile
-- bludni tata mata -- 
Reply
(2018-02-09, 16:53)bludni_svestenik Wrote: Kako bre vi ljudi pronalazite te igrice? Big Grin

Gejming novinari, portali, forumi, yt, twitch, lične preference, trista čuda....

To je urbani mit kod nas da ti za Steam trebaju ne znam ni ja kakva finansijska sredstva, sem ako hoćeš baš da igraš sve i odmah. Može se za neki skromni godišnji budžet na Steamu izigrati čovek za sve pare ako zna kako, kad i gde da kupuje igre. Eto taj novi DOOM se može uzeti za ~6 evra, Valkyria za 2,5-5 evra, Portal za nekoliko desetina centi, itd. A nije retkost da se dele i dobre igre fraj. I ja sam tako mislio kao ti dok me jedan drug nije navukao na Steam, otada mi je gusarenje smor i jedino služi kao demo, mada je i to upitno jer igre danas ne izlaze gotove i krpe se stalno.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
Final fantasy XIII-2
Uz svo poštovanje prema slikama iz novogodišnjih proslava izdvojila bih proslavu 2006 uz Genesisa - Loveless. Salim se bila je ona veštica cosplay iz Final Fantasy 8.

Nisam za parolu što morbidno to bolje, ne sviđa mi se Berzerk odavno, mangu i ne pamtim.

Ibrald Jikan ima veliku 0 na 600.000 živih. Jedino što je dobro, na žalost ne i dovoljno za neki morbidniji anime koji je svuda tražen.
Reply
(2018-02-09, 22:23)bludni_svestenik Wrote: Ih, kad bih ja imao para da kupujem igrice sa steam-a... trošio bih te pare na drugo nešto. Big Grin
Ovako moram biti gusar. Smile

(2018-02-10, 16:45)Saša Pilja Wrote:
(2018-02-09, 16:53)bludni_svestenik Wrote: Kako bre vi ljudi pronalazite te igrice? Big Grin

Gejming novinari, portali, forumi, yt, twitch, lične preference, trista čuda....

To je urbani mit kod nas da ti za Steam trebaju ne znam ni ja kakva finansijska sredstva, sem ako hoćeš baš da igraš sve i odmah. Može se za neki skromni godišnji budžet na Steamu izigrati čovek za sve pare ako zna kako, kad i gde da kupuje igre. Eto taj novi DOOM se može uzeti za ~6 evra, Valkyria za 2,5-5 evra, Portal za nekoliko desetina centi, itd. A nije retkost da se dele i dobre igre fraj. I ja sam tako mislio kao ti dok me jedan drug nije navukao na Steam, otada mi je gusarenje smor i jedino služi kao demo, mada je i to upitno jer igre danas ne izlaze gotove i krpe se stalno.

Upravo to sto kaze Sasa, svaki put sam cekala njihove popuste, a nekad daju i na 90% tako da je nesto sto je kostalo 60$ bukvalno bilo kao da si 3 puta izasao u kafanu/kafic, biraj
samo gledas kad su akcije i hvatas, dobra stvar je sto steam obavestava i koliki je popust i koliko kosta Big Grin

Mnogo dobra stvar je sto mozes da se povezes i sa drugim ljudima pa da imas i njihove igrice. Imam dva druga sa kojima delim steam tako da sveukupno imam...148 svojih i 371 tudjih XD
moj steam npr
Reply




Users browsing this thread: 3 Guest(s)