Sada igram...
[Image: 310?cb=20130525203300&format=webp]
Reply
(2016-07-10, 16:40)Happy Wrote: Šta si ti očekivao od One Piece-a? Samo ti ime kaže da je to Dynasty Warrior igra/žanr. Sve te igre su meni teško smeće XD

Patim se sa Final Fantasy XIII-2, dobra je igra ali je neoptimizovano đubre od igre. 70% fajtova ima 20-25 fps sva sreća pa je potezna borba...

13-2 sam s gnušanjem odbio kupiti - 13 me je izmorila sa pustim grindanjem tako da sam je na polovici (ono kad dođeš na veliki otvoreni dio i dobiješ gigantsku kokoš) ugasio i deinstalirao. A koga zmija jednom ugrize... Smile
Ne znam šta im bi. FF9 sa ATB borbom ima grinda, ima i FF10-2, nije da nema, ali ni blizu u tolikoj mjeri ko u FF13.

Kako god ne znam što ću sljedeće, došla me volja za nešto nezahtjevno. Možda se vratim na Simse 4 ako su ispeglali "miljarde" bugova dosad. Postat ću.
Reply
[Image: hqdefault.jpg]
Reply
[Image: Kv9l2bT.jpg]
Reply
Sa hairworksom ili bez?

Savjet, nakon što ju završiš, nemoj ništa drugo dirat barem mjesec dana osim tetrisa, mahjonga, kendi kraša ili tih nekih budalaština.
Jer nakon TW3 sve drugo izgledat će ko smeće.
Reply
(2016-07-15, 00:07)JoxerTM Wrote: Sa hairworksom ili bez?

Savjet, nakon što ju završiš, nemoj ništa drugo dirat barem mjesec dana osim tetrisa, mahjonga, kendi kraša ili tih nekih budalaština.
Jer nakon TW3 sve drugo izgledat će ko smeće.


Još malo fali da Witcher fanovi postanu gori od Uncharted fanboya. Da, igra je vrlo dobra, definitivno jedna od boljih prošle godine, ali konstantno inzistiranje da je ni manje ni više nego najbolja igra ikada je blago rečeno iritantno.
Reply
pa kada bi uključio hairworks, PC bi mi eksplodirao pa implodirao u isto vreme. slaba mi je mašina i daleko ispod min req, ali vredi cimanja + što ja i nisam neki RPG fan

da je najbolja igra, def nije. u samom vrhu da.
Reply
(2016-07-15, 00:23)Wasp Wrote:
(2016-07-15, 00:07)JoxerTM Wrote: Sa hairworksom ili bez?

Savjet, nakon što ju završiš, nemoj ništa drugo dirat barem mjesec dana osim tetrisa, mahjonga, kendi kraša ili tih nekih budalaština.
Jer nakon TW3 sve drugo izgledat će ko smeće.


Još malo fali da Witcher fanovi postanu gori od Uncharted fanboya. Da, igra je vrlo dobra, definitivno jedna od boljih prošle godine, ali konstantno inzistiranje da je ni manje ni više nego najbolja igra ikada je blago rečeno iritantno.

Žao mi je ali tako je.
The Witcher 3 je najbolja igra koja postoji - do sad. To što se nekima ne sviđa sama pomisao da najbolja igra bude taj žanr a ne simulacija aviona (bug.hr i njihovo hejtanje RPGova već desetljećima) ili overhajpani MMO (VG247.com i spamanje vijesti o Destinyju) itd. ne mijenja činjenicu da igra osim što miče softver naprijed u tehničkom smislu (hairworks), osim što sve izgleda raskošnije nego bilo gdje drugo, osim što je ispeglana do bola da sad bugove moraš tražiti svijećom u sred bijela dana, jedina je uz njen prethodnik u kojoj se svijet mijenja na temelju odabira koji napraviš. Jel gledaš Re Zero? E pa slično ko tamo, napraviš nešto na jedan način i kasnije vidiš čime je to rezultiralo. Ponovno igraš, napraviš na drugi način, a ono priča ode u skroz drugom smjeru. Zar nije ludnica? Je!

Ovo ne znači da linerane priče ne valjaju. Ima igara sa linearnom pričom koje su za prste polizat, pa sjeti se Planescape Tormenta koja je tamo bijesna imaginacija radila. Ili Fallout jedinica i dvojka.
Ali trenutno, kad se uz priču zbroji i grafika, i glazba i sve ostalo vrh ipak ide The Witcheru 3.

btw, ja sam RPG fan kojem je do TW3 najbolja igra ikad bila Dishonored - koji uopće i nije RPG.
Za mjesec dana izlazi Deus Ex Mankind Divided i prema prikazanom, mogao bi i nadmašiti The Witcher 3, jedva čekam da ga zaigram.
https://www.youtube.com/watch?v=X7hUzbdRuhs

I ne vidim što je iritantno u tome da netko smatra The Witcher 3 najboljom igrom koja trenutno postoji, a ima argumente za to koji nisu samo sati provedeni uz igru i nije da se slijepo kune u nešto.
Ne misliš valjda da će netko opjevati Farmville.

EDIT:
Zaboravih.
Nemam pojma što je Uncharted. To ne postoji na Steamu, uPlayu ni na Originu.
Reply
(2016-07-15, 17:27)JoxerTM Wrote: [quote='Wasp' pid='195498' dateline='1468535029']
[quote='JoxerTM' pid='195497' dateline='1468534048']


Žao mi je ali tako je.


EDIT:
Zaboravih.
Nemam pojma što je Uncharted. To ne postoji na Steamu, uPlayu ni na Originu.

Hvala na potvrđivanju stereotipa.

I ovo je prvi put da čujem tvoju teoriju da odlične RPG igre nekome predstavljaju problem. Također ne vidim smisao navođenja Hairworksa kao nečega što pomiče granice kad je to jedna od najomraženijih tehnologija sa brdom problema kod performansi, a čak i u Witcheru 3 izgleda dobro samo na čupavim trolovima i grivama grifona uz ogromni pad FPS-a. Najbolja grafika ikad? Možda da nije downgradeana nakon prvog predstavljanja, pa sada imamo plosnatu vegetaciju i užasnu vodu. Animacije i motion capture je bolji u bilo kojoj igri sa većim budžetom, a na kraju je jedino impresivno osvjetljenje. Jedino ću se složiti s tobom za bugove, pošto su napravili impresivan posao s obzirom na veličinu svijeta.

Što se same igre tiče, evo u čemu ga drugi daleko šišaju: borba je solidna u najboljem slučaju. Ako želiš nešto slično, a puno zabavnije i dublje, baci pogled na Soulsborne serijal. Za scenarij, likove i lore samo pogledaj Bioware. Witcher serijal ima tipičnog stoičkog veterana za glavnog lika, sve zajedno sa hrapavim, monotonim glasom i osobnošću praznog lista papira. U W2 npr. nije bilo nijednog lika osim Triss do kojeg mi je imalo bilo stalo. Bolje da i ne spominjem genijalno napisan Fallout (1, 2 i NV), brzi, domišljati humor u Portalu ili prirodni dijalog u Firewatchu.

I dalje mislim da je W3 vrlo dobra igra, jedna od boljih u posljednje vrijeme, ali stavljati ga ispred npr. Silent Hilla 2 ili Shadow of the Colossusa, igara koje se mogu smatrati umjetnošću je u najmanju ruku glupo.

I ne, nije problem što netko voli Witchera. Problem nastaje kroz konstantno forsiranje i inzistiranje da ima najbolje sve, ikada (grafiku, priču, muziku, likove, borbu) i ljutnju i svađanje kad se netko usudi ne složiti se. Takvu agresivnost i fanboyizam sam jedino primijetio kod fanova Witchera i Uncharteda i to je razlog zašto sam spomenuo Uncharted u prethodnom postu.
Reply
Kakva ljutnja i svađanje oko jedne igre? Smile
Nema toga. Tebi igra ne valja i nešto drugo ti je puno bolje, ok, ne vidim po čemu je to nešto drugo bolje, ali tvoja stvar, tvoj ukus.

Čudi me da iz natuknica nisi primijetio da ono o čemu ja pričam se svodi na zgražanje nad konzolama, konzolitisom i fetišom na gljive. Pripadam onoj zloglasnoj "PC masterrace" i da se pojavi modena Mona Lisa na konzolama (a i telefonima), ispljuvao bih ju. Uncharted, a i još neki naslovi koje spominješ, za mene ne postoje.
Vođen sam logikom kapitalizma - da ekskluziva iole valja kako se priča, da je u stanju zaradit brdo para time što je navodno fantastična, bila bi portana na drugu platformu dosad ko FF serijal. Wink

btw, tko je to ikad rekao da TW3 ima najbolju borbu ikada? To uopće nije točno. TW3 nije niti je ikada namjeravao biti combat simulator.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)