Tengen Toppa Gurren Lagann
#81
Tengen Toppa Gurren Lagann je strava, jedan od boljih animea, jel ste gledali Tengen Toppa Gurren Lagann OVA kratka je ali je smesno...... EPIC ANIME...

Just who the hell do you think I am?!
My bro is dead. He's gone! But he's right there on my back, and here in my heart! He lives on as a part of me! If you're gonna dig, dig to the heavens. No matter what's in my way, I won't stop! Once I've dug through...it means that I've won!! Just who the hell do you think I am? I'm Simon. I'm not my bro. I'm ME!! Simon THE DIGGER!!!
Finishing move! GIGA DRILL BREAKER! (SIMON) "俺を誰だと思ってやがる"
[Image: Enisu_0000.jpg]
Reply
#82
(2009-04-25, 15:58)Frog_Hermit Wrote: mora da sam ja iznimka onda XD XD, meni je anime bio odlican a film katastrofa, ne vidim zas su radili film uopce Anime

Da bi zgrnuli jos malo para XD. Naucili od Naruta Bleacha i One Piece. Pravis tonu filmova i muzes franshu do krajaBig Grin
Reply
#83
(2009-04-25, 18:43)Last Exile Wrote: Da bi zgrnuli jos malo para XD. Naucili od Naruta Bleacha i One Piece. Pravis tonu filmova i muzes franshu do krajaBig Grin

da istina ali ipak su naruto, bleach i one piece filmovi 100x bolji jer su bar imali obraza nekakvu novu pricu izmislit a ne da isjeku iz animea 80% i sve, ne znam jednostavno me razocaralo to Sad


(2009-04-25, 17:56)Enisu Wrote: Tengen Toppa Gurren Lagann je strava, jedan od boljih animea, jel ste gledali Tengen Toppa Gurren Lagann OVA kratka je ali je smesno...... EPIC ANIME...

nisam znao, jel se isplati gledat(da nije ko film XD)?
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#84
(2009-04-25, 18:55)Frog_Hermit Wrote: da istina ali ipak su naruto, bleach i one piece filmovi 100x bolji jer su bar imali obraza nekakvu novu pricu izmislit a ne da isjeku iz animea 80% i sve, ne znam jednostavno me razocaralo to Sad

Pa vidise Bleach Naruto i druzina su mange sa 30,40,50 i vise tomava pa uvek ima " mesa" za filmove. Sa druge strane gurren je anime od 27 ep ( da da ima i manga adaptaciju ) ali nije to to. Cekaj samo da se vidi kakav ce Eureka 7 film da bude ( verovatno u rangu sa Gurrenom ) mislim na postavku price tj prosirenja i uzimanje delova iz tv anime Cool
Reply
#85
hah nadam se da nece tak bit i s eureka 7 Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#86
(2009-04-25, 19:22)Frog_Hermit Wrote: hah nadam se da nece tak bit i s eureka 7 Anime

Iz tvojih usta u usi autora ( Dai Sato i druzina ) doduse doticni lik je radio i na Evangelion pa eto kako ispade End Of Evangelion XD.
Reply
#87
(2009-04-25, 18:55)Frog_Hermit Wrote:
(2009-04-25, 18:43)Last Exile Wrote: Da bi zgrnuli jos malo para XD. Naucili od Naruta Bleacha i One Piece. Pravis tonu filmova i muzes franshu do krajaBig Grin

da istina ali ipak su naruto, bleach i one piece filmovi 100x bolji jer su bar imali obraza nekakvu novu pricu izmislit a ne da isjeku iz animea 80% i sve, ne znam jednostavno me razocaralo to Sad

Pa pazi, od kad je film najavljen, prica je bila da ce vecim delom reciklirati animaciju iz serije, tako da meni nije ni bilo prostora razocarenju. Bar su odradili potpuno novi dub, koji je doduse, po mom skromnom misljenju, slabiji od onog iz serije XD.

Inace, drugi deo filma je danas izasao u Japanu i u njemu ima mnogo vise od 20 minuta nove animacije.
[Image: b98unk.png]
Reply
#88
Meni je film dobrodosao da osvjezi seriju.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#89
Završio sam 10 epizodu anime je prilično dobar sigurno jedan od boljih

ali još uvek nemogu da verujem da su ubili Kaminu onako brzo
već sam video negde da će da pogine ali nisam mislio da će to biti ovako na početku
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#90
Upravo odgledao film i iskreno bas mi je lepo leglo da se podsetim serije.
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)