Tengen Toppa Gurren Lagann
#71
nisam pogledala film a po ovim komentarima možda i neću ne želim si kvariti savršenstvo XD XD
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#72
(2009-04-24, 23:20)Yoko_Ritona Wrote: nisam pogledala film a po ovim komentarima možda i neću ne želim si kvariti savršenstvo XD XD

Ma pusti nase komentare ( bolje sama da doneses svoj sud ) ko zna mozda ti se i dopadne. Svako ima svoje misljenje. Da je film vise za ljude koji nisu gledali anime to je tacno. Nadam se samo da uskoro dolazeci Eureka 7 film nece zagrcnuti kao i Toppa WinkBig Grin
Reply
#73
ma budem ja samo užasno mi sporo skida tako da je tek na 6,2%
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#74
Meni je skinulo dosta brzo ( mada priznajem imam brzu net vezu ) doduse opet zavisi od " prometa" ja pak skidao sa megaupload-a nekao je brzi nego torent. Mozda se i varam ili mi se cini ko ce ga znati.
Reply
#75
Okej je film, ali samo za fanove serije. Drago mi je da su ubacili nove scene sa Adiane i Cytomanderom, ali Viralovu pricu su bas mnogo osakatili Sad.

Ali u svakom slucaju mislim da bi svako ko je uzivao u seriji uzivao i u filmu.
[Image: b98unk.png]
Reply
#76
(2009-04-25, 15:23)Dr Watson Wrote: Okej je film, ali samo za fanove serije. Drago mi je da su ubacili nove scene sa Adiane i Cytomanderom, ali Viralovu pricu su bas mnogo osakatili Sad.

Ali u svakom slucaju mislim da bi svako ko je uzivao u seriji uzivao i u filmu.

mora da sam ja iznimka onda XD XD, meni je anime bio odlican a film katastrofa, ne vidim zas su radili film uopce Anime

bas me zanima sta ce Yoko rec na film Wink
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#77
Moj download je na mizernih 9% ako ima netko neki drugi link za download bi bilo poželjno Sad Sad
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#78
(2009-04-25, 16:01)Yoko_Ritona Wrote: Moj download je na mizernih 9% ako ima netko neki drugi link za download bi bilo poželjno Sad Sad

pa od kud ti skidas XD XD XD

evo ja sam od tu skino, istina ima 2.05Gb ali meni je skido s 450kb\s Toungue

http://www.mininova.org/tor/2518394
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#79
e pa meni baš s tog torrenta skida 3 kb/s
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#80
ne znam onda XD XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)