Tengen Toppa Gurren Lagann
#11
Drago del Fato Wrote:... I dosao sam do 25 epizode i mislio da je kraj, a znas da je tu najzanimljivije...

Gomen, moja je krivica, mislio sam da nema vise pa nisam skidao XD

No sad kad sam i skinuo zadnje dve epizode ne mogu da odgledam zadnju, koja je usto 350MB matroske. Ni windows ni linux playeri ne rade ispravno, video pocne zastajati na random mestima... Ali nikad ne volim gledati zadnju epizodu u bilo kom animeu, tako da cu ga ostaviti neko vreme dok ne budem spreman da se oprostim.

BTW kad sam poceo gledati 17. ep toliko sam se prijatno iznenadio, stvarno je legendaran OP (i ne gledajte ga ako pre toga niste odgledali svih 16 ep, pun je spoilera XD).
I would like to apologize to humanity for all some of my previous posts and signatures used on this forum.

Thank you.
Reply
#12
Gray Fox Wrote:Ali nikad ne volim gledati zadnju epizodu u bilo kom animeu, tako da cu ga ostaviti neko vreme dok ne budem spreman da se oprostim.

hehe najteže je skupit hrabrosti i oprostit se od anime XD
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#13
Tek sam krenu da gledam i moram da kazem da me je odusevila XD

Koji je Kamina lik pa to nije normalno...

Covek je lud ko struja Big Grin
[Image: megatronbanner.png]
Reply
#14
heh ma predobra je animevidit ćeš u kasnijim epizodama Big Grin
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#15
Pa moram reci dea je opening pjesma jedan od najboljih sto sam cuo Big Grin
[Image: hardug2.png]
Reply
#16
heh neš vjerovat mob mi tako zvoni lol predobra je pjesma u slučaju da ti treba ime je mislim sorairo days.
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#17
Already have itWink

Nice ideja za mob stavicu i ja XD
[Image: hardug2.png]
Reply
#18
yoko finally found her follower lool heh samo ti mene kopiraj foste XD jooj sada sam se tako zaželjela opet ove anime tako da ju opet idem gledat lool XD
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#19
Yoko_Ritona Wrote:heh neš vjerovat mob mi tako zvoni lol predobra je pjesma u slučaju da ti treba ime je mislim sorairo days.

Chuj treba mu ime, zna veci dio pesme napamet, terao sam ga da mi peva dok je bio ovde (i dobro mu ide XD)
[/ekavac-madafaka] XD

I moram se sloziti, definitivno jedan od najboljih openinga!
I would like to apologize to humanity for all some of my previous posts and signatures used on this forum.

Thank you.
Reply
#20
haha, nije los anime, dobra fora kad je onaj lik pito kaminu(ili kak se vec zove) hoce li kavu a ovaj mislio da mu je ponudio blatnu vodu Smile
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)