Azumanga Daioh
#1
[Image: 66.jpg]

Quote:Azumanga Daioh is about high school life through the eyes of six girls with unusual personalities: Chiyo (the 10-year-old genius), Osaka (the resident airhead), Sakaki (the shy one prone to cat bites), Tomo (the loose cannon), Yomi (the short-tempered one) and Kagura (the resident jock).

Godina: 2002
Epizoda: 26

E evo ga...ovde mozemo da nastavimo da parlamo ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#2
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Smile
[Image: AProgo.gif]
Reply
#3
Ha ha cute ^_^ Dokle si stigla i kako ti se cini??? Ja sam kod 9 epizode i ovo postaje sve nerbuloznije i smesnije ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#4
ajoj, ja zaostajem, sad sam pogledala 3. epizodu, jer imam malo seedera ujutru, pa mi je download rate bedan XD [skidam preko torrenta].
fenomenalno je. ja sam prvo gledala na youtube-u pre par meseci, ali je bio english dub, i kako ti amerikanci umeju da upropaste animee sa svojim nebuloznim dubovima... tako da sam odustala posle 1. epizode.
japanski je potpuno druga prica.

kako ti se svidjaju spice? XD
[Image: AProgo.gif]
Reply
#5
Spice su opaljene do zla boga...bolja mi je odjavna pesma,ali mi je spica u uvodnoj mnogo ludja...kad sam prvi put gledao spicu kontao sam WTF,ali onda kad sam krenuo da gledam sasvim druga prica...ma joj torrent je meni uzas,ja sve skidam preko anime-eden tamo je direkt download,ali sad sam gledao nazalost nema azumanga daioh Sad 3 kazes? Jel bila ona fora kad se Osaka i Chiyo dodaju sa loptom??? Bas ima dobrih fora...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#6
twamp-chan Wrote:animee sa svojim nebuloznim dubovima...

Da mnogi punovi ne prolaze na njihovom jezku.
Throw in weird and unmatching voices and... well thats it XD
[Image: hardug2.png]
Reply
#7
da, bila je fora kada se dodaju sa loptom.
i meni odjavna spica bolja XD
@ foste - ne znam da li si cuo kakav glas ima ona njihova profanka [sa kojom pocinje 1. ep], ali to treba cuti. uzas.
[Image: AProgo.gif]
Reply
#8
Sad sampogledao na youtube.

Argh... XD Covjece.
[Image: hardug2.png]
Reply
#9
Jednom prilikom mi je Foste rekao da batalim english dubove i zasad jedini anime koji sam nasao da ima predrkan english dub je basilisc,mozda malkice hellsing...sad sam bacio pogled na you tube za azumangu da vidim o cemu pricate..najezio sam se ^_^
he he...jel imate nekog friend-a s kojim se onako prepucavate kao sto se prepucavaju one dve uciteljice??? Reci to...otpadas kuci i dodje ti drugar iznenada i zavali ti se u krevet iskritikuje te sto si kupio skup jastuk i iznapusava te da ne pravis buku i da ga pustis da spava hahaha al su opaljeni japanci nema sta.. ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#10
ma english dubovi su uglavnom gomila #%!@# ... kazem uglavnom, obicno ne zelim da im dajem priliku da se ne bih nervirala, hehe. mislim da su srpski dubovi cak bolji [u onim animeima koji su se ovde pustali - pokemoni, digimoni itd XD]

bilo bi lepo da imamo takve frendove, haha. pitam se da li oni stvarno tako funkcionisu ili je to samo za animee? Toungue
[Image: AProgo.gif]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)