Photoshop problem
#21
Meneldor Wrote:@Hindo: Zar Suna nema DVD przilicu? Ili joj posudi svoju i neka zaprzi jedan dvd i problem rjesen.
Ima, već i je pržila. Ali onoliko koliko sprži, toliko i skine sa neta. XD
Reply
#22
Fox naime kaze da nemoze sprziti toliko koliko skine...
Daaaaamn XD
[Image: hardug2.png]
Reply
#23
Foste Wrote:Fox naime kaze da nemoze sprziti toliko koliko skine...
Daaaaamn XD

Kad si dobar sa privatnicima sto ti daju net ne isplati se kupovati 5 DVD-ova dnevno da sve srezes XD Dodaj svemu tome RS premium account i download manijaka kao sto sam ja i dobio si neku vrstu "Internet black hole" XD
I would like to apologize to humanity for all some of my previous posts and signatures used on this forum.

Thank you.
Reply
#24
Puno hvala ljudi, problem je riješen Anime
Nije bilo mjesta na hardu... XD
[Image: sig2t.png]
Reply
#25
eto, i ko je prvi to predlozio, da vas cujem? Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#26
Pegla Wrote:eto, i ko je prvi to predlozio, da vas cujem? Big Grin
Ma ti si. Ne brini ne bismo tebe izostavili samo tako. Big Grin
Reply
#27
Gray Fox Wrote:Jesi u medjuvremenu instalirala neke nove programe (tipa antivirus ili slicno) ili si slaba sa HDD prostorom i jel uopste ne mozes da radis sa tom slikom?

XD
I would like to apologize to humanity for all some of my previous posts and signatures used on this forum.

Thank you.
Reply
#28
Ja sam zato zahvalila svima koji su mi pomogli XD
Da ne bude zabune... Shy
[Image: sig2t.png]
Reply
#29
Odlicno jer fox nemoze bez svog zasluzenog tapkanja po glavi jer je bio dobar decko...
XD
[Image: hardug2.png]
Reply
#30
Foste Wrote:Odlicno jer fox nemoze bez svog zasluzenog tapkanja po glavi jer je bio dobar decko...
XD

*yiff *yiff Anime
I would like to apologize to humanity for all some of my previous posts and signatures used on this forum.

Thank you.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)