Diablo 3
#11
Meneldor Wrote:@Re-l, nece biti plati pa igraj, posto ce imati single player, a pirati ce sigurno razbit zastitu, morat ces imati orginal ako ces htjeti na b-netu igrat. Sto fali likovima, barbarian koji je standard i witchdoctor koji ce biti umjesto necromancera vjerojatno i sad treba cekati da vidimo koje ce jos 3 nove klase biti.

Ako će biti još klasa onda ok ,ali samo mi je zanimljiv novi lik witchdoctor ,a barbarian je standard (nikad mi nije bio omiljen lik) .
Bar da bude još sorc ,neki lik s mačem aka paladin,i netko s lukom (to mora bit ili ja ne igram Big Grin ) i bar jedan ženski lik
Reply
#12
Hmm Blizzard je X puta najavljivao Diablo 3.

Da ne trose toliko vremena na maintence wow servera vec bi bilo gotovo...
Well I am looking forward to it.

Diablo kec sam presao sa svim klasama, dvicu... Necromancer (pain in the ass), Paladin, Assasin.

Jeli se to meni samo cini ili mi D1 bio ubjedljivo tezi od nastavka???
[Image: hardug2.png]
Reply
#13
Re-l Wrote:i bar jedan ženski lik

za sve likove moci ce se birati spol. Neznam kako ce to izvest za Amazonku, valjda ce se zvati Rogue ili nesto.
I meni je jedinica bila teza od dvice, dobro onda nisam puno koristio hotkeys ali ona jama na kraju sa milijun warlordova i diablom mi je stvarno zadavala nocne more
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#14
Holiday Wrote:
Re-l Wrote:i bar jedan ženski lik

za sve likove moci ce se birati spol. Neznam kako ce to izvest za Amazonku, valjda ce se zvati Rogue ili nesto.

Super Big Grin
Još da se može raditi svoj lik,al dobro neću pretjerivat ipak to nije oblivion ovdje su likovi puno manji XD
Reply
#15
Holiday Wrote:I meni je jedinica bila teza od dvice, dobro onda nisam puno koristio hotkeys ali ona jama na kraju sa milijun warlordova i diablom mi je stvarno zadavala nocne more

Posebno je Warrior u velikim g*vnima pri kraju. Posebno pogresno levelovan Warrior kao moj prvi spell-warrior. XD

@Re-l
Vjeruj mi razocarao bi se da naprave diablo na foru Obliviona Sad
[Image: hardug2.png]
Reply
#16
Foste Wrote:@Re-l
Vjeruj mi razocarao bi se da naprave diablo na foru Obliviona Sad

Da i ja ,oblivion je zanimljiv ali poslje nekog vremena postane boooring ,i stalno se ponavljaju slični questovi
Reply
#17
Upravo tako... Kill this fetch that...

Dobro brat bratu nije ni Diablo puno drugaciji po tom pitanju ali citava atmosfera, prica i gameplay... OpravdaSmile
I da ne spominjem da su borbe mnogo takticnije u Diablu nego u Oblivionu.
[Image: hardug2.png]
Reply
#18
Diablo se specifican po svom ugođaju i tome sto su svi prostori random generirani (osim onih par gdje su glavni) i neke neprijatelje i iteme necemo pronaci ni nakon sto smo 5 puta prosli, uvijek me uspije iznenaditi. Nije cudo sto ga tako polako i pedantno rade, dvicu jos uvijek igraju cak i nakon 8 godina!

O muzici da i ne govorim, posebno ona tema iz Tristrama Smile
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#19
Holiday Wrote:Diablo se specifican po svom ugođaju i tome sto su svi prostori random generirani (osim onih par gdje su glavni) i neke neprijatelje i iteme necemo pronaci ni nakon sto smo 5 puta prosli, uvijek me uspije iznenaditi. Nije cudo sto ga tako polako i pedantno rade, dvicu jos uvijek igraju cak i nakon 8 godina!

Da nikad neces proci kroz isti Dungeon niti se nekako usemiti.
Replayability is the keyBig Grin
[Image: hardug2.png]
Reply
#20
u ljudi, nisam ni bio svestan koliko ovde ima fanove jedne od mojih najomiljenih igara Smile

znaci sa nestrpljenjem sam gledao sajt poslednjih par dana dok se topio led i otkrivao koja je to nova igrica u blizardovoj radnji Smile

kec sam vala isto kao i ostalli jedva presao, bas sam se namucio, izbegavao sam da zavrsvam kvestova i iznova se vracao i ubijao creepove da bi ojaca o Smile
Dvojku sam vala igrao par godina, i dalje cuvam likove Smile
Druid na nekom 80+ nivou, sorcerress na nekom 60+, necromancer na nekom 30+, barbarian na nekom 30+ i amazonka na nekom 40+ ako se ne varam Smile jedino me je paladin uvek smarao i nikad nisam imao zelju da igram sa njim Smile
a svi ovi leveli valjda jasno govore koliko ziliona puta sam presao igricu na svim mogucim nivoima tezine Smile
mada, vecinu ovih budzevina smo nas trojica zajedno u multiplayeru nabudzili, to je ubedljivo najbolje.

a cim se pojavi diablo 3, necu ni da razmisljam odma cu da kupim original koliko god da kosta Smile ne da vredi, nego samo tako Big Grin a po onome sto sam video na sajtu bice to piiiiiiiii zezalica Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)