Diablo 3
#61
vrijedi li čemu?! Big Grin Big Grin Big Grin ccc Big Grin

koliko mi se čini kombinovali su Diablo 1 i 2, sviđa mi se skill tree a atmosfera je super za igru. A tu su i hiljade stvaru za klanje, tako da ako si Diablo fan trebalo bi ti se svidjeti Smile
Reply
#62
ovo je Diablo 3, igra koja se cekala desetak godina, naravno da vredi i da od 15.5. krece novi trend, zbogom zivote i svemu ostalom, ali vredece Smile
ima dosta zanimljivih fora koje su ovde ubacili koje mi se veoma svidjaju.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#63
Tako znaci, zbogom zivote XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#64
Dakle svi ste vec porucili svoje primerke ? XD
Reply
#65
I, narode, je l' se igramo? Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#66
Evo ja cepam sa ortakom vec dva dana. Igra je sjajna, naravno. Ali mi se jedna stvar ne dopada... Za sada totalno vlada osecaj da je igra uproscena. Izgleda da ce se sve svoditi na iteme a ne na skillove. Nema izbora skill-a niti budzenja nekog po zelji, vec se sami otkljucavaju kako prelazite nivoe i povremeno dobiju neki enhancement, i to je to. Meni je to malo smor, no dobro, cekam da predjem na normal pa barem na jos jednoj tezini iznad i onda cu da dam konacni sud.

P.S. Ponocna kupovinja i cekanje ispred Game-sa su bili avantura sami po sebi. XD
Reply
#67
Naravno da je uproscena ova igra je pravljena za danasnju mainstream publiku (koja voli naslove gde vas vode za rukav i sve vam je servirano na dlanu) plus ovde nema toliko kontakta sa prethodnim igrama iz serijala (sem imena) jer ovu igru pravili totalno drugi/novi ljudi dok originalni tvorci rade na serijalu Torchlight Smile
Reply
#68
pozitivna stvar kod tih skilova je to sto kasnije, kad se sve otvori i nabudzi, mozes u zavisnosti od situacije da menjas taktiku koje ces da koristis, lupam, ako wiz igra sa barbarianom i jos nekim tabacem, nece koristiti frost novu i slicne skilove jer nece uletati u gomile nego ce promeniti na nesto sto puca sa daljine za razliku od solo igranja Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)