Wolf`s Rain
#11
Slazem se...bas je imao potencijala...ako nista barem mjuza izuva ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#12
Muzika je fantastična jedna od najboljih anime muzika koje sam ja čuo
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#13
Perin Wrote:Sta ja znam. Meni je anime imao mnogo potencijala, ali su mi ga nekako zbrzali na kraju. To je veliki - ovog anime-a.

Slažem se radnja je išla sporo a onda na kraju rasplet u jednoj epizodi ,malo mi je trebalo vrimena da shvatim što se zapravo dogodilo na kraju jer su zbrzali .
I da pjesma je super ,možda zato jer je na engleskom ,ova i ona iz proxija -You complete my fate su mi naj anime songs :love: aj reda radi neću izostavit ni onu iz lieda -lilium
Reply
#14
To ti je fora sa Yoko Kanno kad radi muziku uvek stavi da peva Steve Conte,klasican primer toga ti je u Cowboy Bebop-u i slucajnosti radi pesma koju Steve Conte peva u Cowboy Bebop-u se zove "Rain" ^_^
Mada trebas cuti i instrumentale,mnogo jaka mi je muzika kad se priseca njihove veze kad su bili u braku dok se vozi kolima...pesma se zove Separated...mnogo jaka stvar,podseca me dosta na mjuzu iz Deer Huntera..
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#15
Anime je u sustini dobar ali kao sto je Perin rekao zbrzali su ga nakon pocetnog odugovlacenja.

Ali opet - a must watch Big Grin
[Image: hardug2.png]
Reply
#16
Meh, dunno bout u guys, ali meni je Wolf's Rain bio predobar. Odugovlacenje ili ne, ovakvom animeu se ne traze sitne mane, samo se uziva u njemu Anime
Reply
#17
Naravno, slazem se da je anime a must see. Ali mene je ipak izbilo to sto su ga zbrzali. :cry:
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#18
Moram u jos necemu da pohvalim ovaj anime...mislim da je ovo anime za najbolje nacrtanim mesecom ikad...scene sa lunarnim mesecom i slicno..jos na to dodas vukove koji zavijaju i predrkanu mjuzu...bas izuva ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#19
Warning Spoilers

Meni je u Wolf`s rainu mnogo dobro urađen odnos između likova i kako su pokazali kroz šta su sve većina prošli i sve je logično kada se pogleda Kiba je izgubio sve članove svog čopora i sve što mu je ostalo je potraga za rajem Tsume je isteran iz čopora i tako da je morao da koristi ljude da preživi
što je uticalo na njihov odnos sa ostalima oko njih na njihove strahove želje i sve ostalo misslim da Tsume nije bio siguran da li da krene sa ostalima jer nije želeo da ga odbace ili nije želeo da bude ponovo izdajica
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#20
Inuyasha Wrote:ovakvom animeu se ne traze sitne mane, samo se uziva u njemu Anime

As long it is an anime Inuyasha likes...Smile
[Image: hardug2.png]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)