Wolf`s Rain
#1
[Image: Wolfs-Rain.jpg]

Godina snimanja: 2003
Broj epizoda: 26

Prevod možete da skinete odavde:
http://www.anime-overdose.com/titlovi/wo...in-64.html

Kiba je vuk samotnjak, koji živi u svetu razorenom ratovima. On je u potrazi ka Chezom, legendarnom Devojkom iz Cveta, koja, kako priče govore, može da odvede vukove u Raj. Vukovi su u ovom svetu skoro istrebljeni – ostalo ih je još par, koji su se uklopili u ljudsko društvo, pomoću sposobnosti menjanja oblika. Dok Kiba putuje ovim svetom u potrazi za Chezom, usput mu se pridružuju vukovi koji takođe imaju svoje želje. Da li će Kiba pronaći Devojku iz Cveta i šta će biti sa svetom na kraju, saznaćete ako pogledate ovaj anime.

Pročitajte recenziju na Wolf`s Rain

***ova tema je puna spojlera, prvo pogledajte anime pa onda čitajte ovu temu***



Ako je bio theard o WR brišite slobodno

Kao što sam već napisao teško mi je da kažem da li WR ima bolju priču od Blooda ali blizu su
Kraj kao što je Re-I napisala je teško reći da li je tužan ili srećan svi su poginuli ali i svi su preživeli ili su se kao što ja mislim rodili ponovo
šta vi mislite??Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#2
Nisam ga odgledao ko kraja, ali nisi morao da ispricas sta se sve desilo. Big Grin
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#3
Nisam ni očekivao da će čitati neko ko nije pogledao ipak su ovakve teme pune spoilera
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#4
Meni je kraj bio više tužan nego sretan jer je tolko ljudi pomrlo a samo su vukovi otišli u raj ,čak ni blue nije otišla. Sad
A nekužim zašto su ostali u ljudskom obliku i u raju,šta nije Kiba na početku rekao da je sramota za vuka da bude u ljudskom obliku i da se druži s ljudima.
Reply
#5
Mislim da su se oni ponovo rodili sada kao ljudi jer videla si da oni sada nose kišobran Tsume čak vozi motor
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#6
Dream omen Wrote:Mislim da su se oni ponovo rodili sada kao ljudi jer videla si da oni sada nose kišobran Tsume čak vozi motor

Aha ,a ja sam mislila da su oni jedini preživjeli kada je zemlja nestala jer su našli raj.


One zadnje epizode su mi bile naj ,ono u svakoj je umro neko a baš su dobro pokazali smrt svakog lika ,tugu i to .Ovo mi je jedan od tužnijih animea koji sam pogledala (dobro možda poslije grave of the fireflyes ). Čak sam i zaplakala kad je umrla Cher i Toboe . Sad
Reply
#7
Meni je Blood tužniji on WRa ali poslednje epizode su bile stvarno neverovatno tužne
primetio sam da taj raj veoma liči na sadašnjost i ono kako sada izgleda svet
tako da je moguće da je ono ranije bilo nešto kao ledeno doba a oni su to okončali i napravili novi svet moguće da je to neka budućnost i da vukovi kada nastane situacija koja je u njihovom svetu bila bude taj raj tačnije novi svet zamenjuje prethodni i sve počinje iz početka
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#8
Mislim da je kraj mogao da bude barem malkice vise objasnjen,tesko je povezati tacke,ali mozda je i zato namerno ostavljeno tako da bi se gledaoci zapitali sta je pisac hteo da kaze...i meni je padalo na pamet ledeno doba i slicno,ali na kraju sam odustao od tog polemisanja,jer jednostavno mi poslednja epizoda nema logike...sam njihov konflikt na kraju postaje besmislen....
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#9
Tako nešto je i u Evanhelionu neke stvari su ostavljene nam da sami shvatimo i zaključimo

meni je i odnos između likova veoma zanimljiv i način na koji potpuno različiti likovi počinju da rade zajedno i da se pomažu
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#10
Sta ja znam. Meni je anime imao mnogo potencijala, ali su mi ga nekako zbrzali na kraju. To je veliki - ovog anime-a.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)