Wolf`s Rain
#31
Mene je upravo kraj i malo zbunio, bio mi je odlican do samog kraja, a onda je malkice zbrzan...no o ovome smo svi vec diskutovali, definitivno je najbolja u animi mjuza Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#32
Hmmm, čudno da ovdje još ništa nisam komentirala...

Doduše dosta davno sam pogledala WR, ali mi je ipak ostao u dobrom sjećanju. Sjajan je, ali je ipak jedan od animea koji me najviše umorio; onih 20-ak (nisam više sigurna koliko točno) epizoda se činilo kao da ih je barem 50. Nekako je cijeli anime nabijen nekom teškom atmosferom.
Kraj mi se u početku nije sviđao, ali sada mislim da i nije toliko loš; neko mi se čini da ostavlja dosta prostora za valstitu interpretaciju, što je, u svakom slučaju, pozitivna stvar. Big Grin

I naravno OST je fantastičan (pjesam Strangers je moj osobni favorit), al vidim da je o tome već bilo riječi Anime
Summer rain
Reply
#33
Ovo je prvi anime koji sam gledao na svom kompu. Otprilike jedini drugi anime za koji sam tada znao je bio Vandread, kojeg sam imao zarku zelju da gledam.

Bejase to pre sedam i po godina, i stvarno je bilo iskustvo... Verovatno je u pitanju neobican anime za "prvi" (ne racunam zmajeve kugle i slicno, nisam znao sta su, niti su me doticni toliko privukli iako sam ih gledao redovno). Definitivno nije bio nalik na ista sto sam gledao do tada u bilo kom formatu. Zapravo, mislim da i dalje nisam gledao nista preterano slicno, iako mi sad verovatno ne bi bio toliko zanimljiv. Verovatno bi mi sada minus bio sto su glavni likovi onakvi bishouneni, sto ima dosta angstovanja i sto je prica depresivna. Ali onda... SF, fantazija, akcija, drama, izuzetna muzika... to su neke pesme koje se ne skidaju sa plej liste.

Pa kad se setim kraja. Morao sam da pocnem da gledam Naruta posle toga kako bih se odbedacio XD
I kad se setim svih onih teorija oko toga sta se desilo na kraju. Otprilike je moja teorija bila da je na kraju bio restart sveta; scene iz OP-a su bile restartovan svet, dok vukovi mora da su neki "cuvari" sveta na koje pada ta duznost.
Reply
#34
Oživeću ovo zbog novih članova koji možda nisu pogledali još uvek. Ako volite anime ovo je must see. Jedan od najboljih animea ikad napravljen. Skoro da nema mane. Sve je urađeno fantastično. Jedino je glavni lik malo dosadan, ali mi nije ni bio nešto previše važan. Svi ostali ga zasenjuju mnogo puta. Svaki od njih je zamišljen i urađen skoro savršeno. Muzika, još uvek jedan od najboljih openinga. I jedan od retkih koje sam gledao sve. Animacija je još uvek sasvim OK.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#35
^Bas sam ga nedavno gledao ponovo sa drustvom i skroz drugacije ga dozivljavam sada, nego ranije. Nekako mi je ovaj anime prirastao uz srce Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#36
Skroz dobar anime, smorio me je opasno kad su krenuli da desetkuju likove ali barem je happy end Big Grin
Tell me what the rain knows mi je hit iz animea Wink
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#37
To sa desetkovanjem likova je samo u poslednjih 2-3 epizode Smile ali mislim da je bilo neizbežno. Priča je o svetu koji polako umire.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#38
Naravno, umiranje sa svrhom radjanja Wink
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#39
Otvorite temu zbog novih članova i spojlujete im u dva posta kraj anime Big Grin Nije zanimljivo Big Grin
[Image: e5ut.jpg]
Reply
#40
Imaju upozorenje u prvom postu hahaha
[Image: 76561198014117425.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)