Misterije Bleacha
#31
Dovoljno je da neko nekog "prebije na mrtvo" Big Grin
Reply
#32
(2008-12-05, 00:29)Dream Omen Wrote: OK evo jedna misterija ko su u stvari ono dvoje klinaca koji rade kod Urahare i šta su oni u stvari??

slazem se sa yoko, ili duse u gigai-jima ili neki iz s.s. u svakom slucaju, deca su dosadna. pogotovo onaj mali. klinka je bila zabavna kada je krenula da lema onog arankara u jednoj epizodi... vidi se da je obucena da unisti neprijatelja. tako da to ide u prilog teoriji da su u gigaijima.
a ovo za smrti, stvarno bre nijedan dobar lik nije poginuo... doduse jedan sad zamalo
[spoiler] ovo sto se sad desavalo sa matsumoto u prethodnom chapteru, mislila sam da ce jadnica da umre Sad srecom nije, ali buduci da joj fali pola gornjeg trapa... [/spoiler]
[Image: AProgo.gif]
Reply
#33
(2008-12-04, 23:37)Yoko_Ritona Wrote: bilo je u bleachu postanu spirit particles.

hm... da, to znaci da prvo kad umru idu u soul society i onda opet mogu umrijet ali onda vise ne postoje ne svjesnoj razini sta znaci nestanu Anime
- to je malo nelogicno, ako postanu spirit particles onda zasto krvare, mislim da bi bilo bolje da su napravili da kad se porezu izlaze iz njih te spirit particles...

mene nesto jos od pocetka mucilo:
- zasto skakucu po "zraku"?? - mislim, bore se cesto u zraku i sve, mogu stojat na "zraku" ali zasto onda ne lete nego moraju skakutat ko zecevi?? - to mi jednostavno nema smisla Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#34
ah oni su duše pa po meni oni mogu skakutat svigdi ili možda ONI vide ono što MI ne vidimo XD XD
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#35
(2008-12-05, 21:29)Yoko_Ritona Wrote: ah oni su duše pa po meni oni mogu skakutat svigdi ili možda ONI vide ono što MI ne vidimo XD XD

pitanje je bilo: zasto skakucu po zraku Anime
- sumnjam da je razlog zato sta to mogu XD

to je ko da superman skakuce po zraku, bas glupo... Sad
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#36
pa kažem ti možda oni vide nešto što mi nevidimo kao npr. neke platforme u zraku po kojima skaču XD XD
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#37
(2008-12-05, 21:44)Yoko_Ritona Wrote: pa kažem ti možda oni vide nešto što mi nevidimo kao npr. neke platforme u zraku po kojima skaču XD XD

ono sta ti kazes je da nemas pojma Toungue Toungue Toungue
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#38
Toungue Toungue Toungue Toungue i tebiiii Toungue Toungue Toungue pa ne mogu sve znat XD ali zato moram na sve odgovorit Toungue
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#39
(2008-12-05, 21:49)Yoko_Ritona Wrote: Toungue Toungue Toungue Toungue i tebiiii Toungue Toungue Toungue pa ne mogu sve znat XD ali zato moram na sve odgovorit Toungue

zar cak i ak ce taj odgovor ukazat na tvoje neznanje?? Toungue Toungue XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#40
normalno XD XD XD moja uvik zadnja Toungue Toungue
[Image: FalAh1M.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)