Macross Frontier
#31
Voleo bi da izabere Seril, ali poznavajuci japance, cute i smotano uvek prolazi, tako da ce izabrati Ranku Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#32
Što samo pokazuje da Japanci nemaju ukusa kad su devojke u pitanju Big Grin glavna stvar kod ovog anime za mene je bila grafika i crtež, kvalitet je bio stvarno visok Smile ali bilo je i puno pesama, ali OK to je standardko za Macros serial Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#33
Grafika i crtez su zaista za pohvalu, vecina novih anima me privuce da gledam zbog toga, cak i kad sama prica nije nesto...Gde si ti Dream Omen, sto godina? XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#34
Meni su pesme OK. Od ~8-10 pesama samo su mi ~2-3 loše ostale su mi na anime play listi Big Grin

Ovo mi je najbolja pesma Smile

http://www.youtube.com/watch?v=CWl7zA8A9wk
Reply
#35
(2011-06-24, 20:26)Knez Milos Wrote: Ima nas raznih XD

U pravu si, i ja pričam jedno a u stvarnosti su mi devojke uglavnom bile dfc Blush

Ja bih voleo da izabere Šeril jer misim da je zrelija i da mu više odgovara. Ranka da je recimo par godina starija i da ne deluje tako detinjasto Undecided I još jedan razlog jer mi je bilo žao Šeril, pogotovu u ono vreme kada je shvatila da je bolesna, kako nikada nije imala nikog pored sebe. Mislim da zaslužuje da bude malo istinski srećna, a za Ranku nema zime, imaće udvarača koliko želi Big Grin

Iz filma mi je ova omiljena Smile

http://www.youtube.com/watch?v=M3QAbt2k-UM

edit
Uh, i Pink Monsoon, kao sam zaboravio. Tako sexy Smile
[Image: sasusaku2.jpg]
Reply
#36
Sto se tice ljubavnog trougla, osecam da Alto nece nijednu izabrati na kraju, nego da ce da nas ostave da razmisljamo o tome kako ce njihov odnos da se razvija. XD
[spoiler]Tako je barem bilo na kraju serije, a i neretko se tako zavrsavaju animei sa ljubavnim trouglom.[/spoiler]
U Japanu je Seril jedan od najpopularnijih anime likova, daleko popularnija od Ranke. Smile
Reply
#37
^Da, stvarno smaraju s tim filozofskim završecima, ali ovo najavljuju, valjda neće da pogaze reč Smile Sa wikipedije:

Quote:Movie: The Wings of Goodbye (マクロスF 恋離飛翼~サヨナラノツバサ~ Macross Frontier Gekijō-ban ~Sayonara no Tsubasa~?), which will be based also on the Macross Frontier TV series, will act as a sequel to the 2009 film, including a new story and new music. In the Macross Frontier Girasama Festival, the movie's release date is confirmed to be on February 26, 2011. The second movie is a completely new story that was made as finale of Frontier as well as to put an end to the love triangle.
[Image: sasusaku2.jpg]
Reply
#38
Nikad se ne zna, mozda Seril i Ranka zavrse zajedno do kraja XD Aj ga znaj sta ce japanci da zakuvaju XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#39
^To bi bilo najbolje posto zaista nema niceg posebnog kod Alta. Big Grin
Reply
#40
To ce sve ostati ne razjasnjeno...XD kao i uvek japanci znaju da ostave mnoge stvari ne zavrsene ili ostave gledaocima da sami protumace kraj Big Grin Inace Sherill pre Ranke...reason ? Sherill je veoma khm khm "obdarena" (i glasmo i stasom) ? XD Ranka je flat...i uz to je jos annoying Anime
Edit
[Image: 4122361436_0131b29ed0_b.jpg]
Love
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)