Najtuzniji Anime
(2016-02-14, 12:37)Eleran Wrote: Tokyo Ghoul.........tuzno je koliko je s r a n j e ovaj anime XD Opa! Sad sam nagazio na minu! XD

Ne znam za TG, nisam gledao, ali po tom kriteriju i Guilty crown je itekako tuzan Big Grin
Reply
Flanders no Inu, Death Note, Grave of the Fireflies, Clannad.
Moguće da ima još neki ali ne mogu da se setim trenutno.

[spoiler]Inače da napomenem da mi je mnogo tužan i kraj Naruta. Ali nije u pitanju sama srž dešavanja u mangi, već sama pomisao da je neko skoro 2 decenije pisao odličnu priču u mangi i da ju je u njena poslednja dva-tri meseca pred kraj totalno upropastio. Samim tim je i anime postao tužan. XD[/spoiler]
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
a po čemu je DN tužan anime?

ne mogu reći da sam bio tužan gledajući ga. slobodo baci u spojler, ali sumnjam da neko do sada nije gledao
Reply
Ano Natsu de Matteru , GC , Anohana .
Reply
Charlotte zna bit tuzan, al mislim da najtuzniji sto sam gledo je Air.
A plako sam od Carnival Phantasm XD
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
De si bre plakao na CP pa dal si ti normalan XD, ali dobro, po meni isto Air Smile i Clannad Big Grin .
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
(2016-02-15, 00:42)BoooU Wrote: De si bre plakao na CP pa dal si ti normalan XD, ali dobro, po meni isto Air Smile i Clannad Big Grin .

Ma to sam se zezo, rasplaces se kolko je smijesan XD
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
(2016-02-14, 23:52)Roronoa Zoro Wrote: a po čemu je DN tužan anime?

ne mogu reći da sam bio tužan gledajući ga. slobodo baci u spojler, ali sumnjam da neko do sada nije gledao

Cela priča je tužna. Lik je odličan učenik, popularan kod devojaka, ima dobru i poštenu familiju, uvek u centru pažnje, jednom rečju ima sve što bi jedna osoba poželela a on krene putem zla i uništi svoj život i druge oko sebe. Takođe ima mnogo tužnih momenata. Ne znam, meni je tužan i dao sam svoje objašnjenje.
Reply
sad kad razmislim, .hack//sign bih mogao da okarakterisem kao tuznu pricu. Lik u onlajn igri, ne zna ko je, ne zna sta je, ne zna ni da je u igri, svi ga ganjaju i ne daju mu mira.
A uz sve to pozadinska muzika udara na tugu.

Ako nisam pobrkao sa svim delovima na gomili XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
Vidi Peglu kako me troluje. Toungue
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)