Najtuzniji Anime
Ne bas cijeli anime , ali neki trenutci Naruta su bili pretuzni :_( Kao naprimjer Obirin , Itachi , Nagato... itd.
[Image: signature__one_piece_2_by_riri_art.png]
Reply
tokyo magnitude 8.0 i Chrono crusade.
Reply
Hotaru no Haka.
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
Hoshi no koe, Elfen lied, Hotaru no haka, Blood+, Wolf's rain
[Image: 76561198202735940.png]
Reply
1. Death Note
2. Monster
3. Anohana: The Flower We Saw That Day (Tu se pojavljuje Jinta Yadomi - Lik na avataru od Rafa XD)
4. Kanon
5. Clannad
6. Naruto ima dosta tužnih scena

Grave of the Fireflies je isuviše tužan film, mnogo sam se potresao kada sam ga gledao. To je jedan od retkih anime filmova ili uopšte filmova i serija koji me je naterao da se rasplačem ko malo dete. Remek delo.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
Slažem se za Grave of the Fireflies.
Film koji ne pravi kompromise i prikazuje rat i posleratno stanje u pravom svetlu.

Takođe bih istakao i Samurai X: Trust and Betrayal, koji prikazuje pravo lice građanskog i blo kog drugog rata, bez heroizma i lažnog ponosa.
Ljudi u ratu su samo marionete kojima upravljaju ljudi vođeni svojim interesima i idealima, daleko od bojnog polja, dok direktnim učesnicima ostaju samo ožiljci (prevashodno mislim na psihičke, a u slučaju Kenshina Himure tj. Hitokiri Battousai-a i fizički) koji nikad ne zacele, koji oblikuju njihove dalje postupke i koji ih prate kao senke do kraja života kao što vidimo ovde.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
1. Clannad: After Story Sad Sad Sad
2. Anohana: The Flower We Saw That Day Sad Sad
3. Grave of the Fireflies Sad

Svaka preporuka!
Reply
život u Srbiji je dovoljno tužan sam po sebi tako da bi gledanje neki od navedenih naslova bio overkill
Reply
Tokyo Ghoul.........tuzno je koliko je s r a n j e ovaj anime XD Opa! Sad sam nagazio na minu! XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Guilty Crown Big Grin
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)