Najtuzniji Anime
#91
(2012-09-17, 01:17)Eleran Wrote: Sve zavisi kako dozivljavas tu vrstu medija, meni je recimo kad sam bio tu negde peti osnovne tako stegla srce ona scena u Lion king sa njegovim caletom, sa sve onom muzikom, suze ko vodopad Big Grin

Sa tvog aspekta gledano, kad si odgledao titanik kao ''klinac'' u tvom kraju se spasioci, policija i volonteri borili sa poplavom Troll
Ne kači se sa psihopatom, ubiću te lopatom!
Reply
#92
Hmm meni je(za sada) Technolyze tragicno tuzan,posebno kraj.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
#93
Evangelion! Pa, meni Death Note uopste nije tuzan, naprotiv, jedva sam cekao da Light crkne! Big Grin
Reply
#94
Nije da sam lik koji se lako rastuži (čak sasvim suprotno), ali sam naišao na par anime-a koji su me rastužili.
Berserk (tako je dobro dočarana Gutsova tragedija da sam bio potrešen) i Anohana Love
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#95
FMA onaj obivan kada onaj Taker protvori dovojčicu i psa u himeru
Reply
#96
Upravo sam zavšio Saint Seiya : The Hades Chapter i zadnje dve epizode ( poslednji napad zlatnih svetaca ) mi je je jedan od najtužnijih a u isto vreme jedna od najbolji scena koje sam ikada video u animeu.
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#97
Definitivno Grave of the Fireflies.. Plakala sam kao kiša.. Teško me bilo šta rasplače, ali ovaj anime Sad ..
AnoHana je takođe dosta tužan, ali i Angel Beats.. Mada ne što nisam plakala nego ta 2 animea nisu ostavili nikakav poseban utisak na kraju..
Izgleda, da mi neće biti svejedno kad budem skupila vremena i pogledala onaj smor od Clannada After Story-ija.. E kuku Dodgy
Reply
#98
Stvarno nikad ne placem,ali je Berserk ostavio veoma jak utisak na mene,bio sam u depresiji nedelju dana XD ...Milslim Guts je stvarno,ne znam ,moj omiljeni lik,bilo filmovi,anime,serije ,SVEEE,tako da me je mnogo potresla njegova sudbina Big Grin
Reply
#99
Ne volim da gledam takve, ali evo izdvojio bih dva naslova: Elfen Lied i Angel Beats
Reply
(2014-02-09, 17:56)Ashaman Wrote: Stvarno nikad ne placem,ali je Berserk ostavio veoma jak utisak na mene,bio sam u depresiji nedelju dana XD ...Milslim Guts je stvarno,ne znam ,moj omiljeni lik,bilo filmovi,anime,serije ,SVEEE,tako da me je mnogo potresla njegova sudbina Big Grin


Meni je Berserk bio prvi ozbiljan anime,a lik koji mi je preporucio da ga odlgedam je rekao da je kraj filma nesto slicno kao nuklerka bacena na mozak Smile.I bilo je dosta slicno tome.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)