Kucni ljubimci
#11
Mags Wrote:Za sad je on moje jedino ljubimče, samo nikako da ga naučim da se vrati kući. Big Grin
Probaj ga izdresirati uz neke kekse ili s hranom općenito. XD
Ako ni to ne upali... Zaključaj kuću. Toungue
Reply
#12
Hahaha, vidim ja da ovde uglavnom ima onih kojima su ljubimci umrli iz 'njima nepoznatih razloga' sto natera oveka da se zapita sta se u stvari desilo Smile
ali najjaca prica je Manzijeva Smile mislim, jeste tuzno ali je i smesno sto covek bas nije za cirkuzanta Smile

Ja imam malog psa, koji je mesavina pekinezera i necega, (mi nagadjamo da je u pitanju macka ali to je ipak nemoguce), totalno nije normalna, znaci kad god neko dodje od negde (posao, blejanje...) ona skoci na krevet i krene da se vrti u krug ko pomahnitala Smile
Ime joj je Mrvica, posto joj se tako zvala i keva koja je dosla kod nas prateci moju babu koja je isla iz prodavnice i od tada se ugnjezdila kod nas a pritom je bila skotna i posle se negde izgubila ali smo mi zadrzali malu Mrvicu i ova je mnogo gotivnija Smile Smile sliku cu da okacim za neki dan.
A sto se tice toga da kontamo da je mesavina pekinezera i macke fora je sto ima takve akcije kao prava macka, znaci, kad se nesto istripuje sva se nakostresi posred ledja kao macka, uvija se kao macka, ranije se cak i trljala o noge kao macka Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#13
Pegla Wrote:Hahaha, vidim ja da ovde uglavnom ima onih kojima su ljubimci umrli iz 'njima nepoznatih razloga' sto natera oveka da se zapita sta se u stvari desilo Smile

Moj miš je doista umro iz nepoznatog razloga, molit ću lijepo
Ima je i hranu i vodu i dovoljno veliko boravište koje sam mu redovito čistila

Ali sumnjam da su ga trovali nečime u onom pet shopu... Tako ludog miša nikada nisam vidjela XD
Bio je ultra hiperaktivan i skakao je dva metra u zrak (a nije bio nikakav skočimiš, već onaj obični laboratorijski mali bijeli mišić)
Summer rain
Reply
#14
Quote:(a nije bio nikakav skočimiš, već onaj obični laboratorijski mali bijeli mišić)

Mislim da ovde lezi odgovor na tvoje pitanje... ko zna kakave su experimente vrsili na njemu kada je toliko skakao XD
Reply
#15
vortodox Wrote:Mislim da ovde lezi odgovor na tvoje pitanje... ko zna kakave su experimente vrsili na njemu kada je toliko skakao XD

Dobro, mislim da taj nikada u životu nije vidio laboratorij, ali s tim mišem definitivno nešto nije bilo u redu

Držala sam ga u velikom, visokom staklenom akvariu (onom kao za ribe) i luđak bi to preskočio bez problema!... Morala sam stvaiti mrežu preko da mi ne bi negdje zbrisao
Summer rain
Reply
#16
Ja sam imala papagaja Peru. Dobila sam ga za treci rodendan i bio je prelud Smile Sve je cukao osim mene (hehehe, znao je ko je gazda Wink ). Pogotovo nije trpio odrasle ljude... Nazalost umro je prosloga ljeta (mozdani udar). Zapravo to mu je bio treci u mjesec dana, bilo ga je jako tesko gledati kak se muci... Kad je uginuo osjecala sam se kao da mi je umro brat. Natjerala sam svoje da mu sprovod pripremimo. Spalili smo ga jer nisam htjela da mojeg Pericu jedu crvi. Kasnije su mama i baka odnesle pepeo na groblje. Bila sam u komi jako dugo vremena, cak nisam htjela na more ici, ali moji su me natjerali. Jos uvijek mi jako nedostaje i svaki put kada ga se sjetim placem. Ovaj Bozic je bio prvi bez njega i za vecerom sam pocela plakati (na sto su moji poludjeli, izderali se na mene i rekli da nisam normalna - znam da nisam Big Grin Big Grin Big Grin).

[Image: Picture-107-887609.jpg]

[Image: PERO-1-887610.jpg]
Your future depends on your dreams... So go to sleep Smile


[Image: I_Love_My_Music___Stamp___by_himiko.gif][Image: wake_up_STAMP_by_peterdzign.gif][Image: Bookworm_Stamp_by_The_Fairywitch.jpg][Image: 270177.gif][br]Click here to feed me a Rare Candy![br]Get your own at Pokeplushies!


Click http://lotta-angel.myminicity.com/ Click
Reply
#17
Mačić je presladak! I ja sam imala macu, mješansku između perzijske i obične i zvala se Nala. Najlipša maca na svijetuSmile
Dalje ide nabrajanje lool:
2 papige, 2 hrčka, 2 ribice XD sve sam to imala
Dva puta sam donila ptiće kući, jednom od čiope, drugi put od vrapca
Najduže imam dvije crvenouhe kornjače Pupija i Pepija preko deset godina XDD
I tu sam --> http://drawingrulez.deviantart.com/
[Image: SetsunaSig.jpg]
I WUW MY ONII-CHAN Big Grin
Reply
#18
Hehe neki dan je Hindo skocio u WC solju i naucio plivat haha.

I-chan ga morala spasavati.

Poor kittySad
[Image: hardug2.png]
Reply
#19
Atm imam od zivadi: crnog labradora, poluprezijsku macku (najsebicnije bice na svijetu), 2 papige (najiritantnija bica na svijetu) i kornjacu.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#20
Foste Wrote:Bas je slatka navigatore. Koliko je imas?

U maju ce imati godinu dana 13.05.2008.
[Image: zabavamilivojevic.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)