Sada gledam...
Gledam Pumkin Scissors. Svidja mi se setting u zapadnom, skoro-pa-drugosvetskoratovskom stilu.
Uuu Pumkin Scissors je ekstra...i danas se jos uvek nadam drugoj sezoni posto mangu jako slabo prevode a u pitanju je jedan ekstra naslov seting je na osnovu I svetskog rata Smile
@Perin: Pogledao i Trigun i Cowboy Bebop, nesto mi govori da ce i ovo da se u narednih dan, dva odgledati Anime vec sam na 15 epki Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
dance in the vampire bund... za sada 6 ep i sviđa mi se sve se dešava brzo .... jedini je smor što na većini sajtova uopšte ne može da se gleda ja uspevam samo na animefreak....
nezaposlen um je igralište za đavola
[Image: 23hu6j4.jpg]
Ako imas problema sa time mozes probati da skines, najlaksa metoda je preko torrenata, moj savet AnimeSuki, odaberes koja ti se grupa dopada i problem resen Big Grin
Sada gledam Ef tales of memories
Odgledao Hajime no Ippo: New Chalenger....bem ti repu, ja se taman ponadao da je to kraj, akd mi se sve čni da će biti još sezona ovog serijala...pih...Mislim, odličan je, ali bih voleo da napokon završim jedan ogroman serijal...a ne da moram čekati Sad
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

^ haha teshko, kad manga ima skoro pa 900 ch-a .. a koliko kazu ni blizu kraja Big Grin

inace poceo da gledam Initial D na preporuku od vishe njih, i svidja mi se iako moram da priznam da je animacija poprilicno losha znaci losha kombinacija cgi-a sa loshem crtezom .. ali to mi uopshte ne kvari uzitak .. jedino shto kvari to je Itsuki koji bi trebalo da bude kao neki comic relief u seriji .. ali uzasno me smara
moram hitno da napravim mesta i za ostale sezone jer prvu skoro pa sam pogledao Anime
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]
(2010-02-14, 16:48)Perin Wrote: Odgledao Hajime no Ippo: New Chalenger....bem ti repu, ja se taman ponadao da je to kraj, akd mi se sve čni da će biti još sezona ovog serijala...pih...

(2010-02-14, 18:13)ElemenT Wrote: ^ haha teshko, kad manga ima skoro pa 900 ch-a .. a koliko kazu ni blizu kraja Big Grin

Zahvaljujem na informaciji. Smile Hajime no Ippo - Dropped. Smile
^ pa ne vidim to kao razlog da se dropuje anime, poshto oba sezone imaju potpuno prihvatljiv kraj, ali ako ti se ne svidja svakako, ali u suprotnom stvarno ne razumem zashto dropovati ?
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]




Users browsing this thread: 2 Guest(s)