One Piece
#31
He, ja i Alex cemo se trade-ovat', za pocetak, on ce mi sibnut' prvih 6 DVD OP-a, pa cemo videt' da li ce mi se svidet' il' ne...XD
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#32
Hm...trenutno na 20-oj...veceras josh jedno 10 planiram...can't wait da se oformi petorka..mada zasad sam vristao od smeha...pogotovo u onoj epizodi
kada Luffy-ja hipnotise zajedno sa onom ekipom tu sam vristao od smeha, i ono kad on trazi gde je druga strana ostrva, a Zoro pokusava da se popne uz brdo...odlican je anime za medalju XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#33
(2008-12-21, 18:53)Eleran Wrote: kada Luffy-ja hipnotise zajedno sa onom ekipom tu sam vristao od smeha, i ono kad on trazi gde je druga strana ostrva, a Zoro pokusava da se popne uz brdo...odlican je anime za medalju XD

da ima puno smjesnih situacija, mene je iznenadila ona tuzna kada ona morska zvjer odgrize onom piratu ruku kad je spasio luffya, inace stao sam bas tu negdje kad je taj lik zeli hipnotizirat onu bogatasicu da... uglavnom sad kad si me ti podsjetio cu morat nastavit Wink
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#34
ma anime je prekomičan gledao sam ga na njemačkom rtl II došao do neznam koje epizode i uvijek ili umirao od smjeha ili uživao u borbama
[Image: gsfafa.jpg]
Reply
#35
jedino sta je malo "cudno" je to da kad neko pojede ono voce onda vise ne moze plivat, a onda se nade neki lik sta je pojo to voce i moze se rastavit na djelove koji lebde u zraku - pa sta ce on plivat ? XD
i borbe mi malo predugo traju, ali bar su komicne Wink
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#36
(2008-12-22, 20:22)Frog_Hermit Wrote: jedino sta je malo "cudno" je to da kad neko pojede ono voce onda vise ne moze plivat, a onda se nade neki lik sta je pojo to voce i moze se rastavit na djelove koji lebde u zraku - pa sta ce on plivat ? XD
i borbe mi malo predugo traju, ali bar su komicne Wink


Vidis to totalno ima poente, ako covek moze da lebdi, koji ce onda moj plivati?!?!

A sto se tice borbi, ja kazem da su zeznuli i Dragon Ball sa odugovlacenjem! Big Grin
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#37
Meni su borbe skroz OK, čak su i dosta kratke, samo uvek se tuče 5-6 likova pa onda na svaku borbu ode 1-2 ep. OP gledam po 5-10-15 ep kako kada, videću kakve će mi borbe biti kada stignem zadnju ep pa budem morao da gledam 1 ep nedeljno XD
Reply
#38
hehehe...blizim se 40oj...mogu reci da borba izmedju Zoroa i HawkEye baje je bila piiiiiiiii...e to je bila kratka borba XD but hey siguran sam da me do 400 i neke ceka josh mnogo iznenadjenja Wink hehe Froggy please koristite ono spoil dugme ili sha vec...ja nazalost ne znam kako se koristi pa motam ona bela slova strah me da ne napises nesho sho nisam gledao posho mi je anime zasad preteran, ehehehe pa ja stigao dalje od tebe Toungue Wink

@Alex5ko: ehehe tebe definitivno necu stici Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#39
Do sada sam pogledao 330 ep, a to gledam već 3 meseca ako ne i više i ništa drugo od anime nisam ni video (ne računajući Naruta 1 nedeljno Toungue) Poznavajući te mislim da će tebi trebati 20 dana za ceo OP XD
Reply
#40
(2008-12-23, 14:49)alex5ko Wrote: Do sada sam pogledao 330 ep, a to gledam već 3 meseca ako ne i više i ništa drugo od anime nisam ni video (ne računajući Naruta 1 nedeljno Toungue) Poznavajući te mislim da će tebi trebati 20 dana za ceo OP XD

Hehehe I hope so Anime trenutno nish drugo ne gledam, a s obzirom da se blizi i godisnji XD mozemo da se takmicimo XD
Al mi je super prica od Nami...naravno scena sa
Letecim brodom sam plakao, josh kad usput pokupi Zoro-a, i ona fora kad obojica odvale kravu od batina, a ovaj ih gleda kako nisu normalni...Luffy me i nije iznenadio nesho, od njega sam to ocekivao, ali Sanji hahahaha kad je pruzio tacnu pa je odvalio u glavu kad nisam sa stolice pao...joj ala ima dobar humor anime...


jbg sigurno drugima nije dozivljaj posho su ovo gledali pre par godina, ali eto jace od mene, moram da podelim sa vama...i verovatno cu daviti nakon svakih 5-6 epizoda sa novom scenom pa makar pisao i sam XD )
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)