One Piece
#21
neznam nisam dosao tako daleko na dubu(pogledao sam prvih 7 epki makar imam sve)
ali evo dokaz
http://onepiece.wikia.com/wiki/Image:Lol...rettes.png
Reply
#22
ja isto mislim da je to nevazno.

kod koga ste vi kapitla sad? ja sam kod 462.
Reply
#23
Stigao sam do 190 ep anime je predobar. Postao mi je bolji od Naruta i Bleacha zajedno. Nami je ubedljivo najbolji ženski anime lik. Svi likovi su odlični jedino mi je Robin nekako čudna kao da nije za ovaj anime-uvek je ozbiljna. Baš sam malo pre pogledao na netu spisak ep do sada je bilo oko 20-30 filera i svi su dobri ni jednom se nisam smorio. Jedina negativna stvar je malo čudan crtež ali brzo se navikne na to i onda on postaje još jedna pozitivna stvar po kojoj se anime razlikuje od ostalih.
Preporuka svima!

Pitanje za sve vas koji OP duže pratite da li je kraj mange na vidiku?
Reply
#24
hm, moracu jednom pogledat taj anime, bio sam gledo prvih par epizoda i nije mi bas nes ali ipak nebi bio tak dug da nije dobar.
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#25
Meni crtež daje poseban šmek serijalu. Eto recimo meni je Robin gotivnija od Nami i onda daje preko potrebnu ozbiljnost grupi. Mi (čitači aka obični smrtnici) ne znamo kada je kraj na vidiku, ali E. Oda zna. No, neko moje mišljenje da će trajati bar još nekoliko godina (3-4), mda ko zna možda se završi i mnogo ranije.
Reply
#26
Cak i ovo postaje sve napetije, can't wait next episode Big Grin
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#27
(2008-09-22, 09:55)Meneldor Wrote: Cak i ovo postaje sve napetije, can't wait next episode Big Grin

?? na kojoj si epizodi?? ja sam tek na 16...Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#28
Oda je pre početka mange imao u planu da ona ima 450 chaptera ali se zbog popularnosti to malo odužilo i on ubacuje novu radnju koju nije imao u planu...
Jedino što znam jeste da Luffy treba da se sretne sa ćalom do kraja.. Bar bi trebalo... Dok to ne vidimo neće kraj...

Napomena: Ne čitam mangu pa ako je ovo već bilo ne zamerite...
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#29
(2008-09-22, 09:58)Frog_Hermit Wrote:
(2008-09-22, 09:55)Meneldor Wrote: Cak i ovo postaje sve napetije, can't wait next episode Big Grin

?? na kojoj si epizodi?? ja sam tek na 16...Anime

371 zadnja koja je izasla
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#30
Ja sam tek na 6, 7 epizodi i zasad sam se ismejao ko nesretan XD Gomu Gomu Bazooka, Pistol, Boomerang ma nebitno je...fore su preterane...da ne pricamo da mi je extra kako Luffy se onako iz srca smeje kad neko nekog nesho natovari...no ko sam ja da vama ekspertima pricam sha mi je extra kad sam tek na toj epizodi, ali dajte mi nedelju i po i vec cu da se blizim 200toj posho ovo cu definitivno da gledam...skinuo sam prvih sto pa reko cisto da osvezim temu Anime please ako neko nesho postuje trudite se da malo manje spoilujete ili da stavite spoiler posho ne bi da znam ama nijedan detalj koji ce se desiti Anime
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)