D.Gray-Man
#41
(2008-10-23, 22:15)Nine tail fox Wrote: On ima dva inoccenca
1.pistolj
2.jedna zenska Marija ( nije to njegova zena)

Na to sam i mislio
on jedini ima dva inoccenca i pored što je jedan od najupečatljivijih likova u D.Graymanu on je i jedan od najzanimljivijih
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#42
Jao a bas su zamrsili situaciju kad su prekinuli anime...

Znate koliko su me stvari zanimale...

Jbg jos nemogu da prebolim...Sad
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#43
i jos moze koristit magiju ili tak nes...malo je umisljen, ali je najsposobniji od exorcista koliko ja kuzim Big Grin
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#44
Ja sam tek danas saznao da je tvorac ove mange žensko(a počeo sam mangu pre odprilike nedelju dana) i da ima samo 28 godina,ja sam mangake uvek zamišljao sa dugom kosom,da imaju oko 40 godina i da nose cvike,u proseku sasvim drugačije.Devojka je genije....
[Image: katsura_hoshino.jpg]



Reply
#45
(2008-10-26, 22:37)Maxis Wrote: Devojka je genije....
[Image: katsura_hoshino.jpg]

Sa ovim se potpuno slažem Smile
+ lepo izgledaSmile znao sam da je autor devojka ali nisam nikada potražio neku njenu sliku
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#46
(2008-10-26, 22:37)Maxis Wrote: Ja sam tek danas saznao da je tvorac ove mange žensko(a počeo sam mangu pre odprilike nedelju dana) i da ima samo 28 godina,ja sam mangake uvek zamišljao sa dugom kosom,da imaju oko 40 godina i da nose cvike,u proseku sasvim drugačije.Devojka je genije....
[Image: katsura_hoshino.jpg]

Ja sam imao totalno misljanje... Jebati nisam ovo ocekivao...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#47
Sta ste se zaprepastili pa niste valjda mislili da dede pisu mangu to je nov vid zabave,logicno je da je pisu mladi ljudi.
[Image: hahaha.png?t=1301661780]
Reply
#48
[Image: DgraymanCover.jpg]

Vrsta: TV
Broj epizoda: 103
Žanr: Komedija, Avantura, Horor
Studio: TMS Entertainment
Godina: 2006

Alen Voker je mladi Istrebljivač koji ima ukleto oko koje može videti patnje Akuma (demona) koje je stvorio Erl od Milenijuma. On putuje u Englesku u Štab Istrebljivača gde ga je poslao njegov Gospodar (učitelj) da se sretne sa ostalim Istrebljivačima. Borba Erla od Milenijuma i Nojeve porodice protiv Istrebljivača postaje napeta kada neki od najboljih Istrebljivača počnu da ginu od hordi Akuma. Japan je središte ovog zapleta koji se dešava na završetku 19-og veka u cilju da ne dozvole da se ceo ljudski rod pretvori u Akume, a Istrebljivači imaju moć "Nevinosti" koja im je data od strane Boga koji je na njihovoj strani.

Neslažem se sa Ninesom nikako u ovom anmeu moći likova su ravnomerno povećavane likovi su počeli kao slabi ali tokom vremena i borbe naučili su više i postali jači, Alen je sam imao 4-5 različitih sposonosti pri kraju Smile
A i Lenali je imala mnogo problema da savlada onog jednog akuma lvl 3 čak i kad je uspela da unapredi svoj innocence i tad je jedva uspela
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#49
Hm...ovo je jedan od anima kojih sam hteo da pogledam jos kad sam prvi put u zivotu prve 2, 3 anime odgledao i onda sam saznao znacenje termina maratonski anime kad sam krenuo da gledam bleach i iz nekog razloga ga jos nisam pogledao, kao ni hunter x hunter...ono sto mene interesuje je da li je ovaj anime zavrsen? Jer ako jeste odmah stavljam da se skida Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#50
odlican anime, na pocetku malo lagano pocne ali kasnije je odlican, definitivno preporuka
s jedne strane je steta sta su prekinuli anime s druge ipak dobro da jesu Anime

Dream Omen: vidim da si prenio i raspravu u ovu temu, ne vidim zasto da isticemo neke stvari odma, mogu ti samo rec da si u krivu Toungue XD

Eleran: anime jeste zavrsen na 101 epizodi, iako se manga nastavlja, pa sad ti odluci XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)