Yu-Gi-Oh! (original)
#1
[Image: 47487.jpg]

Quote:Yuugi is a somewhat frail young boy who happens to be a big fan of gaming of any kind. But when he solves an ancient egyptian puzzle he is granted all the powers of darkness. Now when confronted with danger and injustice, he transforms into a much darker and dangerous form, and proceeds to dish out the justice and punishment for those who so richly deserve it.

Godina: 1998
Epizoda: 27

Ovo je prva sezona koja nikad nije dospela u SAD, a ima 27 epizoda.

Nije stigla jer je mracnija, krvavija i pomalo seksisticka.

Ali nije losha stvar.Big Grin
Reply
#2
Ja sam gledao Yu-Gi-Oh ali neznam da li se zvao The Shadow Games.
A i gledao sam Yu-Gi-Oh GX.
A i gledam trenutno Yu-Gi-Oh GX2, ali nisam primetio da se tako zove, moze biti da sam gledao,ko zna.
[Image: zabavamilivojevic.jpg]
Reply
#3
Čup sam za Yu-Gi-Oh! The Shadow Games i da je u SAD zabranjen zbog velike količine nasilja ali ga nisam gledao... Yu-Gi-Oh mi je onako nije loš ali ima stvari koje me strašno nerviraju...
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#4
zar ima taj dio....
ucinilo mi se da sam na pocetku jedne epizode vidjela taj naslov....
epizoda je bila ok al kada sam iduci dan posla geldati nije bio ni nastavak te epizode ni to ime u naslovu vec je pocelo ispocetka....
nema smisla....
Reply
#5
Ranije sam gledao yu-gi-oh i mislim da je to bio prvi serijal znam da postoji i drugi, ali nisam previse zainteresovan.Sad
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#6
Quote:ucinilo mi se da sam na pocetku jedne epizode vidjela taj naslov....

To sto si gledala je bilo enter the shadow realm. Shadow games je par nivoa brutalniji...
[Image: hardug2.png]
Reply
#7
Foste Wrote:
Quote:ucinilo mi se da sam na pocetku jedne epizode vidjela taj naslov....

To sto si gledala je bilo enter the shadow realm. Shadow games je par nivoa brutalniji...

Slazem se s ovim u potpunosti.
Reply
#8
pa ima li je igdje....
mislim na you tubeu ili bilo gdje....
Reply
#9
Pa ako imas torrent tamo bi mogla naci...

Budi kreativna Smile

Imas u stikiju kilo stranica za anime dl-ove.
[Image: hardug2.png]
Reply
#10
evo prve epizode...pokusajte da nadjete tu negde verovatno ce te naci http://www.youtube.com/watch?v=S1e3jGxph3Y
i ostale epizode
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)