UQ Holder!
#1
Rainbow 
[Image: 84767l.jpg]


Tip: TV

Epizoda: 12
Žanr: Akcija, Magija, Šonen
Produkcija: Kodansha
Godina: 2017
Studio: J.C. Staff


Opis: Kada je svet postao svestan postojanja magije,prošao je kroz ogroman preokret. Medutim, decak po imenu Tota živi u izolaciji,u selu daleko od tih promena. Vodio je miran zivot kao i svako drugo normalno dete,sa njegovom uciteljicom i prijateljima.Onda je njegov miran zivot zadesila velika promena i sa njom su se neke tajne razotkrile.Jedna od njih bila je da je on besmrtan(vampir) kao i da je i njegova uciteljica koja ga je usvojila besmrtna(vampir).Nije vise mogao da ostane u selu i vodi zivot kao do tada.On krece u avanturu sa svojom uciteljicom,a najveci cilj koji je zeleo da ostvari na tom putu bio je da ima sto vise prijatelja slicnih sebi,onih koji ne mogu da vode normalan zivot,koji se isticu u drustvu i tesko im je da se uklope sa normalnim ljudima.Naravno,zeli da se i sve tajne koje su skrivene od njega saznaju i da se bori protiv zla koje ce ga zadesiti u toj avanturi u koju se upustio.
Reply
#2
Znam da smaram, ali mogli ste da stavljate nasa slova sa kvacicama i da stavite spejs posle svakog zareza, svake tacke, zapravo svakog znaka interpunkcije.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
Big Grin 
(2019-06-28, 20:04)Pegla Wrote: Znam da smaram, ali mogli ste da stavljate nasa slova sa kvacicama i da stavite spejs posle svakog zareza, svake tacke, zapravo svakog znaka interpunkcije.
 
Izvinite zbog napravljenih grešaka neće se ponoviti.
Ja prevodim ovaj projekat. Sve sam bio spremio i samo sam poslao da bude objavljeno. Shy
Reply
#4
Ma sve ok, nego sam te stvari vec govorio Mustafi i ranije, a iako me smara da se ponavljam, ne mogu da iskuliram da ne spomenem, jer volim da bar prevodi izgledaju sto jebolje moguce Smile

Pre nego sto uzmete da dodajete titlove na sajt, posaljite mi par komada da bacim pogled - ti ili Mustafa, posto sam Mustafi vise puta spomenuo da gugl trenslejt varijante ne prihvatamo a i posle toga je pokusao da mi posalje takve prevode pa sam sad malo nepoverljiv Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
(2019-07-01, 05:47)Pegla Wrote: Ma sve ok, nego sam te stvari vec govorio Mustafi i ranije, a iako me smara da se ponavljam, ne mogu da iskuliram da ne spomenem, jer volim da bar prevodi izgledaju sto jebolje moguce Smile

Pre nego sto uzmete da dodajete titlove na sajt, posaljite mi par komada da bacim pogled - ti ili Mustafa, posto sam Mustafi vise puta spomenuo da gugl trenslejt varijante ne prihvatamo a i posle toga je pokusao da mi posalje takve prevode pa sam sad malo nepoverljiv Smile

ma to sam ja na fb stranicu greskom poslao takve prijevode jer sam imo na pc nesto testiro a prave sam poslo poslije to si i sam uvjerio na onom animeu wolf and princes jarane znam ja na sta ti mislis ali greske se dogadaju ne prevodim ja animeje samo zelim da posaljem ovaj anime tebi da bude sigurno dodan na sajt a to me filip zamolio da najavim projekat da ne bi neko uzeo da prevodi a prevod za 1 ep cu ti poslat u pp ako nije filip poslo Poz
Reply
#6
Poslao je, sve kul Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)