[Proleće 2019] Kimetsu no Yaiba
#1
Kimetsu no Yaiba

Demon Slayer

[Image: kimetsu_no_yaiba.jpg]

Tip: TV
Br. epizoda: 26
Žanr: Akcija, avantura, fantazija, demoni
Studio: Ufotable
Godina: 06.04.2019.
Fansub grupa: HorribleSubs
Opis:

Od davnina postoje glasine o demonima ljudožderima koji vrebaju u šumi. Zbog ovoga lokalni meštani nikada ne lutaju noću. Legenda kaže da se noću kreće i ubica demona, koji lovi ove krvožedne demone. Mladom Tanđirou ove glasine će uskoro postati okrutna stvarnost...

Otkako mu je otac umro, Tanđiro je na sebe preuzeo brigu o porodici. Iako su im životi malo otežani usled tragedije, pronašli su sreću. Ali je ta kratkotrajna toplina jednog dana smrskana kada Tanđiro zatekne svoju porodicu ubijenu, a jedinu preživelu, njegovu sestru, pretvorenu u demona. Doduše, na njegovo iznenađenje, Nezuko i dalje pokazuje znake ljudskih emocija i razmišljanja...
I tako počinje Tanđiroova želja da se bori protiv demona i vrati sestru u ljudski oblik.


Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=VQGCKyvzIM4


---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
Daj piiiiiiiiii ja sam to hteo da radim danas
Reply
#3
E pa jbg, ko pre devojci, sam u nju upada XD

Hteo je i Dodo, ali je znao da mi je zapalo za oko pa je prvo proverio da li cu ili ne, a ja ipak sacekao prvu epizodu pa odlucio Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Sretno! Stvarno je dobar anime Big Grin Zna se da ja to ne bih nikad završio (>pogleda u svoj signature)
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#5
Odličan anime, pogledao sam 10 ep iz jednog gledanja Big Grin

Prevodi savršeno odgovaraju i za 

Code:
[ZYFINITY] Demon Slayer (Kimetsu no yaiba) [x265 HEVC 10bit] [1080p] [ENGLISH SUBBED]

Peglo, okači i ostatak prevoda na sajt  Thumbs up!
Reply
#6
Ja bio ubedjen da sam okacio sve XD
Evo sad cu da vidim da dodam Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)