[Zima 2019] Ikkitousen: Western Wolves
#1
Ikkitousen: Western Wolves

[Image: ikkitousen_western_wolves.jpg]

Tip: TV
Br. epizoda: 3
Žanr: Akcija, eči, borilačke veštine
Studio: Arms
Godina: 03.01.2019
Fansub grupa: ?
Opis:

Za sad nema detalja. Ali, kao i obično, polu gole ribe koje se biju, koriste magiju i slično Big Grin



* Pošto je plan da kad-tad odradim ceo serijal jer sam tako u mogućnosti, radim i ovo Smile



Trailer:


---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
Bacaš se i ti u eči vode. XD
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#3
Guilty as discharged Smile

Odradio sam pre par godina prvi serijal pa sam nesto stao, iako imam sve uredno skinuto i samo ceka da se nakanim da nastavim.
Ali ipak sam nekada davno prevodio i neke hentai naslove, tako da nista cudno Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Ovo mi jedan od omiljenih ecchi/fighting naslova pogotovo prva sezona, hehe radujem se gledanju na srpskom.
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#5
E dobre stare uspomene kad sam tek pocinjao sa anime i uzeo prvu sezonu da gledam usred bela dana i pojacao, ne kontajuci sta me ceka. Puna kuca gostiju, a ja u drugoj sobi gledam i kad su krenule da stenju u sekundi sam iscupao komp i bacio kroz prozor (kamo srece), bio sam prespor XD E tovari koje sam dobio tada....priceless XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#6
Mali apdejt, za sada su se pojavili prevodi za 2 od 3 epizode, tako da cu sacekati da izadje i treca pa ce ovo biti prevedeno i postavljeno, do tada radim na ostalim naslovima Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)