Kado: The Right Answer
#1
[Image: 78299l.jpg?w=425]
Naziv: Seikaisuru Kado
Alternativni naziv: /
Trailerhttps://www.youtube.com/watch?v=6c5HLyuvqX0
Izvorni materijal: Originalni rad
Premijera: 7. april
Studio: Toei Animation
Tip: TV serija
Broj epizoda: /


Sinopsis:
Kođiro Šindo je krenuo na poslovni put. Avion kojim leti odjednom upada u ogromnu figuru, kocku, koja se pojavila na nebu. Figura kao da je živa, Šindoa i ostale putnike uzima za taoce. Nakon nekog vremena, čovek koji izgleda kao normalno ljudsko biće se pojavljuje, ubeđuje sve pristune da nisu u opasnosti. Šindo želi da zna ko je on, želi da mu se objasni situacija. Nakon njegovog pitanja, svim putnicima na telefone dolazi poruka: “Ja, Jaha-kui Za Šuhina, obaveštavam vas da ću se umešati u unutrašnje poslove Japana.”
Ko je ovaj misteriozni čovek, koji je njegov plan i kako će Šindo odigrati ulogu prevodica između ljudskog roda i Anisotornsa?


BG-Anime
Reply
#2
Otvorio sam grupu po japanskom imenu što je ispod slike. Ili je možda bolje po eng imenu iz naziva teme?
Reply
#3
(2017-04-09, 15:30)Happy Wrote: Otvorio sam grupu po japanskom imenu što je ispod slike. Ili je možda bolje po eng imenu iz naziva teme?

(2017-04-09, 15:30)Happy Wrote: Otvorio sam grupu po japanskom imenu što je ispod slike. Ili je možda bolje po eng imenu iz naziva teme?

Meni je lakše na engleskom.
Reply
#4
Uzeo sam da gledam ovu seriju sa prevodima, i ispostavilo se da nedostaje par prevoda. Neko je pogresno numerisao kad je slao, ili kad je postavljao, fale dve epizode posto serija zapravo krece od nulte (a numerisana je kao prva), i posto postoji recap epizoda 6.5 koja je ovde numerisana kao epizoda 8; uglavnom treba da ih bude 12 + dva specijala (ep 0 i ep 6.5). Ovde nedostaju prava 11. i 12. epizoda.

Ja sam sad uzeo i sve renumerisao po anidb-u (i promenio imena epizodama, i imena zip fajlova). Sad jos samo ako bi neko mogao da cimne BG-Anime da sibnu te dve nedostajuce epizode, hteo bih da ih odgledam uskoro XD

P.S. prebaceno u nedovrsene naslove
Reply
#5
(2021-04-12, 22:12)Knez Milos Wrote: Uzeo sam da gledam ovu seriju sa prevodima, i ispostavilo se da nedostaje par prevoda. Neko je pogresno numerisao kad je slao, ili kad je postavljao, fale dve epizode posto serija zapravo krece od nulte (a numerisana je kao prva), i posto postoji recap epizoda 6.5 koja je ovde numerisana kao epizoda 8; uglavnom treba da ih bude 12 + dva specijala (ep 0 i ep 6.5). Ovde nedostaju prava 11. i 12. epizoda.

Ja sam sad uzeo i sve renumerisao po anidb-u (i promenio imena epizodama, i imena zip fajlova). Sad jos samo ako bi neko mogao da cimne BG-Anime da sibnu te dve nedostajuce epizode, hteo bih da ih odgledam uskoro XD

P.S. prebaceno u nedovrsene naslove

Pa, oni su prestali sa radom, ne šalju ni neke prevode za anime koje su najavili. Tražio sam od njih neke prevode, rekli su mi da će poslati, ali ništa. Tako da neće sigurno ni poslati to što fali, to ti je što ti je.
Reply
#6
Da, primetih, ali ko zna... kapiram da ovo imaju prevedeno vec, samo je neka zbrka bila nastala kod slanja prevoda.
Reply
#7
Evo, Sandy je cuo tvoje vapaje i poslao preostale dve epizode, tako da je i ovaj naslov sada kompletiran na sajtu Wink

Dodatak:

@Knez, Je l' si ti prepravio polje za broj epizoda, ili je oduvek pisalo Ongion? XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
(2021-06-01, 06:25)Pegla Wrote: Evo, Sandy je cuo tvoje vapaje i poslao preostale dve epizode, tako da je i ovaj naslov sada kompletiran na sajtu Wink

Dodatak:

@Knez, Je l' si ti prepravio polje za broj epizoda, ili je oduvek pisalo Ongion? XD

Eto, baš divno. Vidi tamo da pošalju i Dorora kojeg su najavili, titlove samo, strim imam već skinut od njih, pa ću vrv da pošaljem linkove.
Reply
#9
(2021-06-01, 06:25)Pegla Wrote: Evo, Sandy je cuo tvoje vapaje i poslao preostale dve epizode, tako da je i ovaj naslov sada kompletiran na sajtu Wink

Dodatak:

@Knez, Je l' si ti prepravio polje za broj epizoda, ili je oduvek pisalo Ongion? XD

Ne secam se da sam to uradio, tj. verovatno nisam posto i nije ongion sad posle 4 godine od kako je izasao XD
Reply
#10
Posto je Hepi otvorio, kako gore pise, moguce da mu je promaklo u brzini Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)