Another - Drugi
#1
[Image: another.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 12+1
Žanr: Horor, triler, tragedija
Studio: P.A. Works
Godina: 2012

Bazirano na isitoimenoj horor noveli autora Ayatsuji Yukita.

Pre 26 godina, u trećoj godini srednje škole, bio je đak po imenu Misaki. Luca i dobar sportista, šarmantan momak bio je popularan među svojim vršnjacima. Kada je iznenada poginuo, njegovi drugovi su odlučili da glume kao da je još uvek živ sve do mature. Onda, na prolećce 1998, dečak po imenu Sakakibara Kouichi prebacuje se u to odeljenje, i počinje da sumnja u strašljivu atmosferu u toj učionici. Naročito u lepu, povučenu devojku po imenu Misaki Mei, koja nosi povez preko oka i uvek je sama crtajući crteže. (Uzeto sa AniDB.net)
[Image: zayter93.jpg]
Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online
Reply
#2
Hmmm, Another je baš dobar horror. Srećno sa prevođenjem. I molim te koristi naša slova - "ž, ć, č, đ, š".
-- bludni tata mata -- 
Reply
#3
Sretno s prevođenjem Big Grin
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#4
sredio sam ti malo najavu. Ajde samo okaci sliku negde, tipa photobucket, postimage, imgur, posto mi se cini da anidb ne dozvoljava hotlinking slika, ili ga brzo sasece Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
5k postova, congrats

AniDB nikada nije dozvoljavao hotlinking, mda teško da on sada može da menja išta
Reply
#6
Da li ne valja to sto stoji slika ovako, nego treba da bude link? Ili nevalja zato sto je za AniDB? Also, kada ocu da stavim prevod trazi mi da izaberem za koji serijal ocu da ga dodam, a nema toga koji mi treba. Pise da se javim administratorima.
[Image: zayter93.jpg]
Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online
Reply
#7
Dodat je serijal sada.
Reply
#8
a, vidi, 5k postova, hvala Smile

elem, samo sam mislio da postavis sliku na neki sajt koji dozvoljava deljenje slika na ovaj nacin, da se vidi preview, takoreci. Posto kad kopiras link direkt sa sajta ne sljaka, i ne prikazuje sliku.
Nije frka, sad posto je otvorena grupa, sredicemo to, jedino sto ce biti manja slika, ali dobro Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)