Planetarian
#1
Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume:

[Image: K6r6FWb.jpg]
Tip serije: ONA(Web serija)
Broj epizoda: 5
Žanr: Drama, Naučna Fantastika
Studio: Key, David Productions
Godina: 07.2016

Trideset godina poslije neuspješnog programa kolonizacije svemira. Čovječanstvo je gotovo izumrlo. Smrtonosna kiša pada na Zemlju. Ljudi zvani "Plemići" pljačkaju ruševine stare civilizacije. Jedan plemić se sam ušulja u najopasniju ruševinu, zvanu "Grad Sarkofag". Tamo pronalazi planetarij. I dok ulazi, pozdravlja ga robot Hoshino Yumemi. Bez sumnje, ona misli da je on prvi posjetitelj u posljednjih 30 godina. Ona mo pokušava pokazati sve zvijezde odjednom, ali ne uspjeva jer je projektor pokvaren. I pošto nije razumio njezin razgovor, on pokušava popraviti taj projektor...


Planetarian: Hoshi no Hito:
[Image: ux4Ey7f.jpg]
Tip serije: FILM
Broj epizoda: 1
Žanr: Drama, Naučna Fantastika
Studio: Key, David Productions
Godina: 09.2016

Film adaptira kratki Visual Novel "Hoshi no Hito ~Planetarian Side Story~".



Trailer:


Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#2
Ovu seriju ću izbacit u stream obliku dok ne izađe Blu Ray verzija jer je nemoguće pronaći RAW veće rezolucije od 360p. Ostali su svi neki hardsubovi. Tako da sam koristio onaj opaque box. Kada izađe Blu-Ray disk, onda ću prilagodit titlove za Blu-Ray i izbacit ih Big Grin
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#3
Možete li mi otvoriti kategoriju za: Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume
Taj dio je kompletiran. Još mi samo preostaje film.
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#4
Dodata kategorija za seriju. Ovo cu gledati sigurno sa tvojim prevodima Big Grin
Reply
#5
Planetarian film blu ray izlazi negdje u Veljaci (Februar), tako da će tad i prijevodi!

Trailer:


Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#6
Sad se bas nesto setih da skinem i ovaj film (seriju sam gledao sa tvojim titlovima bio ranije), pa usput da pitam je li i dalje u planu prevod i za njega? Big Grin
Reply
#7
(2017-05-22, 18:02)Knez Milos Wrote: Sad se bas nesto setih da skinem i ovaj film (seriju sam gledao sa tvojim titlovima bio ranije), pa usput da pitam je li i dalje u planu prevod i za njega? Big Grin

Naravno da jest. Imam ga na PC samo ne hvatam previse vremena. Ovisan sam o Black Desertu :/
Sad bih mogao jednu polovicu prevest, a uz to moram i popravit prijevod u seriji jer sam dosta stvari fulao.

Ma u stvari, odoh ga sad cijelog prevest XD

EDIT: Grupa je DEKKAI
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#8
Isao sam obarat windows jer sam imao RAT u sistemu, tako da sam izgubio prijevod Planetarian filma :/
Ne planiram ga ispočetka prevodit, barem ne do ljeta tako da vam slobodno ostavljam projekt. Tko hoće neka ga uzme, a u međuvremenu neka stoji u pauzirane.
Ja planiram raditi na nećemu novome Toungue Javim vam sutra ili prekosutra o čemu se radi hehe.
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)