Ikkitousen
#1
Ikkitousen
[Image: ikkitousen_1_zpsc8ysfhru.jpg]

Tip: TV
Br. Epizoda: 13
Žanr: Akcija, ecchi, borilačke veštine
Studio: J.C. Staff
Godina: 2003
Fansub grupa: Final8
Opis:
Sedam škola je konstantno u međusobnom ratu, a njihovi učenici - i muški i ženski - postali su umešni borci i stalno se bore sa rivalskim školama. Njihove živote i sudbine vode čudni dragulji koji sadrže duhove i sudbine ratnika iz Sangokuši perioda.
Jedna devojka, Sonsaku Hakufu, se nedavno doselila u Japan i navodno joj je suđeno da ujedini škole kao što je njena istorijska kopija nekada davno ujedinila sedam zemalja. Ali, kako to obično biva sa herojima, njena sudbina ima i mračnu stranu, i kao i obično tu je i stalna bitka onih oko nje da zbace lance svojih sopstvenih sudbina i sami odlučuju o svojim životima.


* I don't care, I'm translating it Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
pitanje je suvišno, znam, ali u planu su sve sezone?
Reply
#3
ko pita, ne skita, kazu stari Toungue

Jes, standardno kontam da odradim sve Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Ahahaha, da je Goku ovo uzeo da prevodi ne bih nista pitao, ali moram da pitam. Peglislave kakvi su ovo ecchi/borderline hentai momenti? XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#5
Sto? Pa i ja imam i hentai naslove prevedene, nista cudno Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Nisam ni proveravao. Ja se ponadao da nisi pa malo da te zezam. Cvrc Smile Bas sam pre par dana preporucio ovaj naslov kada me je drugar pitao za neki ultra masni ecchi, tako da ce sad taman imati i sa prevodima Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#7
reci mu da se malko strpi i sve ce biti sredjeno Wink
preveeo sam vec 4 i poceo 5u Smile
Isplati se koristiti Knezevu aplikaciju za titlovanje - ako nista drugo bar kad si u klonji XD
Jos ako si slucajno cest gost u doticnoj (ja nisam bas, da se razumemo Toungue) mozes sve da istitlujes za tili cas Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
Vise je cudno kada Pegla uzme non eči/hentai naslov XD
Reply
#9
hej, hej, to sto Overlord ima hvatanje za grudi, ne znaci da spada u tu kategoriju Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#10
Ovo je napokon kompletirano Wink
Strim -> http://www.anime-overdose.com/streaming/...n-498.html
Titlovi verovatno sutra u toku dana Smile

Uskoro pada najava i za sledeci serijal Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)