Mouryou no Hako
#1
[Image: thumb_big_other_852f221ac8fee74eb50eea051322534d.jpg]

Tip: Tv serija
Broj epizoda: 13
Žanr: Mystery, Supernatural, Thriller, Seinen
Studio: Madhouse, VAP, Kadokawa Shoten, Nippon Television Network Corporation
Godina: 2008.
MAL

Opis: U MnH je riječ o bizarnim ubojstvima, gdje učenice bivaju raskomadane te ostavljene u kutije. Majka jedne od nestalh djevojaka angažira privatnog detektiva koji pomoću prodavača knjiga i nekoliko drugih osoba pokušava riješiti misteriozne slučajeve ubojstava.

Prijevod radim pomoću engl i njem sub-a. Zasad su gotove 2 ep koje još moram malo srediti.
Reply
#2
Hm..zvuci interesatno, kao Supernatural ..Ispraticu sa tvojim prevodima Big Grin
Reply
#3
Poslana je 1 ep MnH, fansub je Aero, a prevodila sam pomoću hardsuba - subs4u (njemački) koji ima sitnijih detalja sa objašnjenjima u odnosu na engl., da gledatelj lakše prati anime jer djeluje malo zbunjujuće.

još 4 ep će biti u toku dana ako stignem Smile
Reply
#4
Ovako, iako su 4 ep bile davno prevedene jučer sam ih tek okačila jer sam ih oblikovala prema GrimRipper-u

Nadalje, konačno je i 6. ep gotova koja mi je zbog kompleksnosti najviše vremena oduzela (cca 7 dana) i koju sam namjerno u ass. formatu poslala jer sadrži dosta bilješki iznad videa za pojedine termine i vremena što se u srt.u ne bi moglo nikako ispratiti.

također, ne znam da li bih ovu ep bez njemačkog suba uspjela prevesti Anime

MnH svakako ispratiti u ass. formatu kako bi se bolje shvatila tematika i sve
Reply
#5
Završeno mukotrpno dvojezično prevođenje animea, Mouryou no Hako od 13 epizoda + 1 special.

Oni koji vole ozbiljnije i kompleksnije misterije svakako neka pogledaju. Do samog kraja ne znaš tko je počinitelj, ali kad dođe... wow Big Grin

Još jednom, prijevod odgovara GrimRipperu.

tschus Anime
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)