Yu Yu Hakusho
#21
I posle 14 meseci je i ovaj projekat završen. Hteo sam da jedan projekat sam uradim ceo i ta želja mi se ispunila. Eto, ko nije počeo, neka krene sad sa gledanjem pošto su titlovi kompletirani.

P.S. Neka neko od moderatora promeni naziv zadnje epizode u "Forever! YuYu Hakusho!"
Reply
#22
Svaka čast na radu, trudu i strpljenju Big Grin
112 epizoda nije mala stvar.
Imam sada u vidu ovaj anime. Smile
Reply
#23
Svaka čast.Thumbs up!
Zaslužio si godišnji odmor.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#24
Bilo bi sjajno kad bi recimo Madhouse radio remake. Ne da mi se ovako da pocinjem sa gledanjem, mada ko zna. To sto imamo toliko ''kvalitetnih'' shonen naslova sigurno ide u prilog tome.
[Image: bged4w.jpg]
Reply
#25
Buraz svaka cast Big Grin odgledacu ovo
Reply
#26
Svaka čast!
Reply
#27
112 epizoda, wow svaka ti cast! Ne da si zasluzio jedan nego 2 godisnja odmora! Big Grin
I mislim da bih sada mogao da pocnem da gledam ovaj anime. Anime
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#28
@sdj-serbiano
Gde da skinemo anime, po kojoj si grupi radio?

edit
Prevodi se poklapaju sa
http://www.nyaa.se/?page=search&cats=0_0...sho+Season+[BD.720p.Hi10p]+[Iznjie+Biznjie]
odnosno žure za pola sekunde, što i nije neki problem, jedan klik u plejeru to rešava.
Reply
#29
Hvala vam svima. I vi ste mi pomogli kada sam nailazio na neke probleme oko prevođenja. A odmora će, naravno, biti. Možda prevedem još nešto sitno, ali sigurno ne nešto što ima preko 100 epizoda. Big Grin
@D3xter, sad ću da otvorim temu pa ćemo tamo o tome da li je potreban rimejk Smile
@Happy, ostavio sam link u 15. postu, BD rip je u pitanju. Jedino što je na prvom kanalu eng dub.

P.S. Što se ovoga tiče, imate moju dozvolu za taj stream, ako se neko reši
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)