Eden of the East
#1
Eden of the East

[Image: eden_of_the_east.jpg]


*Žanrovi:
Romansa, zavera


* Radnja:
22. novembra 2010. god. deset raketa pogađa Japan. Međutim, ovaj teroristički napad bez presedana, kasnije je nazvan "Nemaran ponedeljak", prošao je bez žrtava, i ubrzo je zaboravljen. Potom, tri meseca kasnije... Saki Morimi je mlada devojka trenutno na maturskoj ekskurziji u SAD. Taman kada je stigla ispred Bele Kuće, upada u nevolju, i samo je inenadna "intervencija" jednog njenog zemljaka spašava. Međutim, ovaj čovek, koji se predstavlja kao Akira Takizawa, je potpuna misterija. Izgleda da je izgubio pamćenje i potpuno je nag, osim što ima u jednoj ruci pištolj, a u drugoj (čudan) telefon. Telefon koji ima 8,2 milijarde jena na računu....

http://www.productionig.com/contents/wor...index.html


* Studio
Production IG

* Godina:
2009

* Broj epizoda:
11


* Trajanje epizoda/veličina:
25 min/ ~800 Mb

* Engleski prevod by:
gg

* Info preuzet i preveden sa:
Eden of the East @ AniDB

* Direct download:
by Thoranime (Blu-ray 1080p)
by Frostii (720p HDTV)

E znači ovako, prevodim isključivo titlove koje sam izvukao iz Thora-inog Blu-ray izdanja. Volih HD, šta ću ^_^. Epizode su bez OP/ED, tako da ne znam kako će titlovi ići sa epizodama drugih grupa. Ja ovo radim prvi put u životu, tako da ne znam/nemam vremena da pravim još jednu verziju titlova. Ako neko hoće/može/zna, neka to slobodno uradi umesto mene. Prevode ću raditi kako Thora izbacuje epizode, za sada ima 4 epizode, ali pošto je u toku Sept.-oktobarski rok, to će morati malo da sačeka. Uradio sam polovinu prve epizode, tako da ću to poslati ovih dana.
HD does matter!
[Image: j95ij]
Reply
#2
he he Maki san ne znam sta ti bi da krenes da prevodis Big Grin jedva cekam da vidim kako ces prevesti NEET sho se pojavljuje tamo negde na 4,5 epizodi Smile kad zavrsis Eden of East i ja Gundam mozemo nesho zaedno da prevodimo sledece Wink

P.S. i sledeci put da kupite kolu kad budete navrnuli kod mene Toungue
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#3
Pa ne mogu da dozvolim da budem gori od tebe Toungue Budi srećan što ti nisam preoteo projekat (Gundam 00 S2) Wink
NEET baš dobro deluje Anime ne vidim razloga da se to drugačije piše XD

P.S. Cola nije zdrava Cool

Update:
Ako postoji neko koga zanima ova serija i "željno isčekuje prevod", samo da kažem da nisam zaboravio na to, nego da je frka oko uslova, pa ne stižem da završim posao.

P.S. Ako ne ko zna tajnu Knezovog brzog prevođenja, neka me prosvetli ^_^

P.S.S. unapred se izvinjavam moderatorima, ako je ovaj dodatak protiv pravila.
HD does matter!
[Image: j95ij]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)