Fullmetal Alchemist: Brotherhood
#73
(2009-04-12, 22:15)Eleran Wrote: @Frogy(ero-senin): Vidis pametno velish, ali ako mene pitas ja ipak mislim da bi trebalo da uzmes u obzir na to da je E=mc na kvadrat sho bi reklo ne zezaj i lepo reci da je anime strawa i da su te nijanse o kojima pricas sitnice o kojima ne vredi ni lupati glavu
hahaaha XD mada moram da se slozim s njim, jbg, neke stvari nikad necemo saznati, a meni sve stoji negde u malom mozgu da je bilo spominjano odakle ta energija uopste.

Eleran Wrote:a sho se tice sta je iza vrata ja sam se odusevio, ne pamtim tako zbunjujucu scenu da sam odgledao u poslednje vreme XD krece odjednom muzika koja me podseca na betovena, lete cepelini i ja se pitam WTF??? XD strawa! Big Grin

my thoughts exactly XD jos kad sam videla hitlera u filmu.... hahaha
nego, sto se tice 2. epizode, moram da kazem da sam blago razocarana ovim: [spoiler] smrt majke su odradili najgore sto su mogli... kad se setim koliko je to bila dobra epizoda u prvoj verziji, a ovde je fazon "mama je umrla. sedimo na grobu a posle toga cemo na veceru" [/spoiler]. ali sve ostalo mi je ok Smile istina, zbudzili su ono sto su objasnjavali u 10 ep u 1...
[Image: AProgo.gif]
Reply


Messages In This Thread
Fullmetal Alchemist: Brotherhood - by Perin - 2009-02-20, 19:02
RE: Fullmetal Alchemist - Rimejk, nova sezona FMA! - by Won der Zerg - 2009-02-21, 15:09
RE: Fullmetal Alchemist - Rimejk, nova sezona FMA! - by twamp-chan - 2009-04-12, 23:20



Users browsing this thread: 2 Guest(s)