Fullmetal Alchemist: Brotherhood
SnG: ti si smjesan vise, nikad da uspijes iole shvatit sto sam napiso evo zadnji put da ti probam objasnit

pride je bio ponosan sto je homunculus, znaci to mu je temelj postojanja, i reko sam da ne mislim da su zivi grijehovi jer ocito imaju i neku osobnost i um, ali kad se tice onog temelja na kojem je stvoren onda tu nebi smio bit u stupnjevima, a on se cak i uvrijedio kad su ga usporedili sa gluttonyem, znaci s drugim homunculusom, da bi ga na kraju i pojeo jer mu je tako pasalo

to nikako nije logicno ponasanje za njega, ne mozes bit ponosan i uzdizat se na to sto si homunculus i onda tretirat drugog ko da je nevazan i zamjeniv, mozete vi tu pricat sta ocete ali ovo definitivno stoji

Dream Omen: nije da je greed zeli to zato jer to nema, nego je zelio samo to, dakle ono cemu je prije tezio je samo mislio da zeli i zato je napado starog i htio sve i svasta, tek je na kraju shvatio da jedino sto zeli je prijatelje
a sloth je prokopo tunele oko i kroz citavu zemlju ak ti mislis da je to sam i samo sa rukama mogo u par mjeseci onda necu vise pricat s tobom XD

Eleran: to je bilo prije neg je skuzio sta zbilja zeli, zato sam i reko da se mogo nazvat confused, jer cijelo vrijeme se borio da dobije sve da bi ispalo da ono sto zbilja zeli je nesto totalno drugo

sto se tice envya, za njega nisam pojma imo cemu je zavidan prije neg je to Ed reko, i onda me razocaralo, istina da kad gledas unazad se cini logicnim, ali po meni to nebi trebalo tako funkcionirat, i niposto njegova zavidnost nije trebala i njemu bit misterija

autori mangi su ljudi koji nisu sveznajuci i sverazumjevajuci, kad imas ovako 7 likova sa osobnosti koja se bazira na jednom grijehu nije bas lako to uklopit u pricu i stokakve plotove sa ljudima kojima se osobnosti najcesce i mjenjaju tjekom price, sigurno da nije lako napravit cijelu radnju sa masu likova i da sve ispadne savrseno u svakom pogledu, to je jedino sto ja ovdje tvrdim
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply


Messages In This Thread
Fullmetal Alchemist: Brotherhood - by Perin - 2009-02-20, 19:02
RE: Fullmetal Alchemist - Rimejk, nova sezona FMA! - by Won der Zerg - 2009-02-21, 15:09
RE: Fullmetal Alchemist - Rimejk, nova sezona FMA! - by Frog_Hermit - 2010-07-18, 19:14



Users browsing this thread: 1 Guest(s)