Fullmetal Alchemist: Brotherhood
evo upravo pogledo do kraja, moram priznat jako dobro, puno bolje od orginala za koji se sjecam da mi nije imo smisla i cijeli zavrsetak je bio glup, al FMAB je mnogo bolji po tom pitanju

najbolji lik mi je bio lin yao, a od zlikovaca mi je najbolji gluttony

inace primjetio sam da os svih homunculia samo je gluttony bio u stilu tog svog grijeha i samo htio jest bez da mu ikad bilo dosta
lust - ona mi ni nije imala neku osobnost i iznenadilo me kak je brzo umrla
envy - lik cijelo vrijeme ismijavo ljude kak su ovo ili ono da bi na kraju ispalo da bas im zavidi zbog ljudskosti
greed - ovaj pak cijelo vrijeme htio sve za sebe da bi na kraju skuzio da zeli samo dobre prijatelje
sloth - kao najljenji od svih ali ipak sve radi sto se trazi od njega, jedino po cemu bi mogli iole rec da je ljen je zbog toga sta je ponavlja stalno 'this is such a drag' i slicno
wrath - nema apsolutno nikakve razlike izmedu 'wrath' od bradlia i bilo koga drugog da bi se to moralo isticat i tak ga se nazvat
Pride - sav ponosan sto je homunculi a na kraju ipak htio samo da je obican s obitelj

tak da ako bi zbilja se zvali onako kako jesu bi islo ovak:
envy = irony
greed = confused
sloth = stupid
pride = the kid
lust & wrath su slobodno mogli zadrzat imena od kad su bili ljudi XD

sve u svemu jako je dobar anime i ulazi mi u TOP 5 negdje na 4 ili 5 mjesto, jos cu vidit...
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply


Messages In This Thread
Fullmetal Alchemist: Brotherhood - by Perin - 2009-02-20, 19:02
RE: Fullmetal Alchemist - Rimejk, nova sezona FMA! - by Won der Zerg - 2009-02-21, 15:09
RE: Fullmetal Alchemist - Rimejk, nova sezona FMA! - by Frog_Hermit - 2010-07-17, 17:44



Users browsing this thread: 1 Guest(s)