Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
(2009-04-10, 11:43)Yoko_Ritona Wrote: ajme ovo je strašno mislim da ću prestati čitati jer postaje debilno Sad, Kubo je od Ichiga napravio terminatora čovječe rupa se zatvorila ko da ničeg nije bilo, orihime se opet dere kurosaki..., ichigo ka debil stoji i pita dal je on posjeko ishidu i onda na kraju glupost nad glupostina Ulquiorra dođe i kaže rješimo to za borbu do kraja i onda samo umre -.- pritom se ichigo dere da mu ovaj odsječe ruku i nogu i tad ovaj nestane u prah lol kako glupo ovo me totalno razočaralo da je najišćekivaniju borbu u serijalu dosad tako upropastio Sad

haha XD XD, a slazem se, ali evo ono sta mi je najgluplje u ovom chapteru i u biti po mom nelogicno totalno:

cijela ta prica se vrti oko ichiga i njegovog spasavanja inoue, ichigo se forsiro cijelo vrijeme da spasi inoue i onda se sranja desila i tako dalje da bi na kraju mu ulquiorra napravio rupu u prsima od koje je trebo umrijet ali nije jer je kao njegova zelja (i sta sve nije XD) da spasi inoue ga pretvorila u hollowa i taj hollow je ono napado sve osim inoue, to u biti bi trebalo pokazivat da mu je to NAJVAZNIJE OD SVEGA... i sad lik se vrati na staro (na glup nacin btw.) i kad vidi ulquiorru i shvati da se nije to u biti on borio s njim kaze kako oce da mu noge i ruku odsjece - mislim wtf?! jer on se cijelo vrijeme borio da spasi inoue i to mu je kao bilo najvaznije od svega da bi na kraju to riskiro tj. ispalo da mu je "postena" borba najvaznija

ne znam, meni se cini da autor oce da ichigo uvjek ispadne dobar i posten lik nezavisno od situacije i zato radi budalu od njega XD XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply


Messages In This Thread
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by Frog_Hermit - 2009-04-10, 12:01
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by Ichigo Kurosaki - 2011-07-25, 14:26



Users browsing this thread: 3 Guest(s)