Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
Nije meni los taj deo, ali kraj toga arka je vec piiiiiiiiiii. Big Grin

Resio sam bio da ga pogledam, pre nekih godinu - dve, cisto da vidim na sta ce ispasti... Prvo je shikai bio jak, ali onda posle je bankai bilo najjace oruzje u Shinigamijevom arsenalu. Posle toga, opa pojavljuje se neka Holifikacija koja je sada nesto, ako je ono bilo najjace, onda je ovo ultra / mega~ najjace. Big Grin

Pojave se oni Dziliani i Icigo uspe jednog da otera i to je kao: "U", "Vau", "To je jako tesko i za obicne Bogove smrti...", bla, bla, bla, par epizoda kasnije, u Hueko Mundu svi, manje-vise, bez problema ubijaju Dzilijane, a Espada je najjaca medju njima, ali ipak ima i "Former Espada" koja je poprilicno jaka, na kraju ispadne da su oni bili veci izazov od Espade, Grimdzov ispadne tezi protivnik od skoro svih, a on je broj 6... Big Grin

Dovoljno sam pricao o besmislu animea, ali svakako me zanima sta ce se na kraju desiti... Big Grin Hoce li i jedan, barem jedan, ne trazim mnogo, samo jedan, dobar lik da umre? XD

Hahaha, Zaraki je realno najveci kralj od lika. Big Grin Nije valjda da je sada toliko slab a najjaci je kapetan od svih? Sad Doduse i Tosiro mi je imao neke smesne / interesantne momente.
Reply


Messages In This Thread
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by Ichigo Kurosaki - 2011-07-25, 14:26
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by -T- - 2015-08-07, 23:49



Users browsing this thread: 5 Guest(s)