Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
Kao prvo i prvo Bleach ima preko 500 chaptera Ichigo je i dalje nerazvijen kao lik...
drugo Juha je imao uticaj na Zangetsuom, to je reko u ovom chapteru (surpresing powers), a i bilo je pre u prici sad cu da ti pokazem:
nisam mogao da nadjem epizodu, mada evo klip ovde:
https://www.youtube.com/watch?v=oLaTTO12zlo
pogledaj izmedju 15:09-15:35 to je scena i ces da vidis da ovaj moze da ga apsorbuje, tj. da ima kontrolu nad njim...
trece, sto se tice Zangetsu-a i prevoda Slaying moon, ako pogledas poslednju stranu, vidis da Juha kaze Zangetsu na gornjem panelu i onda na donjem se vidi svetlost i on je nazove Bursting flash sto je verovatno prevod, uostalom to ce da vidimo u sledecem chapteru. Mada ja mislim da ce od sada Zangetsu da bude Bursting flash.
Prica oko Ichiga upste nije jednostavna jer ovo dovodi da Kubo hoce da okrene celu pricu sto je do sad ispricao o Ichigovim mocima samo da bi Ichigo dobio power-up, ideja nije losa, sta vise skroz je kul mada je lose realizovana, ima dosta rupa u prici koje treba da se zakrpe, nadam se da nece da preskoci, mada kako sam video u ovom chapteru da Juha odlazi mislim da je vec preskocio.
Nije ovo Kubu prvi put da rokne nesto kul i onda ne zna da objasni i samo nastavi dalje kao da se nista nije deslo i ostavi ljudima da spekulisu i onda neko nesto ubode...

[Image: slika.jpg]
Reply


Messages In This Thread
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by Ichigo Kurosaki - 2011-07-25, 14:26
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by greffespatch - 2013-06-12, 18:00



Users browsing this thread: 3 Guest(s)