Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
(2013-06-05, 14:42)pera94 Wrote: Ovo je poslednji arc i rekao je da će da traje 4,5 godina.
A i da ga je quinshi učio uopšte nije nemoguće zato što je Juha Bach bio shinigami ( a i sad ima te moći ) veoma jak i imao je bankai, a posle je bio eksperiment ( ili šta već ) i postao prvi quinshi.

Ovo je netacno za sad, nigde nije napomenuto u stripu, to su pretpostavke fanova i ako je to tacno onda je Kubo ostao bez ideja, jeste logicno mada previse puta sam video tako nesto da bi mi sad bilo interesantno Big Grin. u mangi je naglaseno da je Juha prvi quicy i da quicy dobijaju moci od njega i da svi quicy-ji poticu od njega, e sad dal on ima bankai i dal je on bio shinigami pre to treba da objasni, ako je bio shinigami pre to bi po meni bilo previse monotono, nekima bi bilo zanimljivo, mada sam ja video dosta tih scena tako da meni ima da bude meh, jos jedna...

E sad sto se tice za bankai, tvoj zampakuto te trenira bankai, shinigami tokom godina treba da nauci da materijalizuje bankai sto treba dosta vremena, Uraraha je izmislio nacin za brzu materijalizaciju, ne moze drugi shinigami da te nauci kako da dodjes do svog bankai-ja, jer drugi shinigami nema pojma kako tvoj bankai izgleda, jedino zna zampakuto...Ichigov zampakuto je bio Zangetsu do sad, i sad ovaj kaze da je Zangetsu = Juha iz mladjih dana, kako je mogao quicy da nauci nekog shinigamija bankai??? Jedino logicno objasnjenje jeste to da je Juha bio shinigami, sto je po meni glupo, bilo bi bolje da je nekako ubaci kroz celu istoriju shinigamija i quicija Soul king-a, tipa Soul king je napravio quicije iz nekog razloga...i shinigamije iz opet nekog razloga onda je doslo do njihovog konflikta iz nekog zajebanog razloga i sad su u ratu...

To sto si napomenuo jeste jos nekolicina stvari koje treba da objasni, ako se secas pre nego sto je uso u ovaj arc spisak je bio pozamasan, do sad je skoro sve to odradio, videli smo od Yame bankai, Unohana VS Kempachi, Soul King je tu, Zero Squad, Isshin-ov flashback, sad vidimo da Ichigo dobija novi Zampakuto, sta jos ostaje, bankajevi od svih kapetana, te dodatne price ako ih se seti, bilo bi dobro kad bi radio pricu od Yachiru, mislim treba nekako da popuni tih pet godina, poslednje dve godine ima verovatno da se fokusiraju na neku veliku borbu, do tada ce verovatno da bude prica...
[Image: slika.jpg]
Reply


Messages In This Thread
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by Ichigo Kurosaki - 2011-07-25, 14:26
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by greffespatch - 2013-06-05, 18:45



Users browsing this thread: 3 Guest(s)