Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
(2013-02-27, 19:09)Frog_Hermit Wrote: ovaj chapter sad je bio takvo jbno sr*nje da sam se zbilja poceo bojat da kad umrem i stanem pred boga ce mi uzet za zlo sto sam toliko vremena potratio na nesto takvo poput bleacha

A što se ti lepo ne otkačiš od Bleacha? Actually, LIGAF what you think.


@ vele
O tome se među fanovima spekulisalo još od 2010. god. Nikakvo iznenađenje. Sad ćemo da vidimo da li je Rjuken Masakin brat i da li su Ičigo I Urju u krvnom srodstvu. Ako ičigo bude zamenio šinigamijevsku crnu sa kvinsijevskom belom uniformom, znaćemo zašto se manga zove BLEACH. Troll

Fino poglavlje. Čini se da u Bleachu kiša predstavlja neuspeh ili želju da nekog zaštitiš, a ne možeš - "Everything but the rain" (Ičigo). Izgleda da Kubo povezuje Masaki sa kišom u poglavljima u kojima se pojavljuje (npr. "Memories in the Rain"). Na početku mange videli smo kako je Masaki preminula, a sada vidimo kako su se Masaki i Išin upoznali. Njihova veza se završila kad Išin nije mogao da je zaštititi te noći, a sada smo saznali da je njihova veza otpočela kada ga je ona zaštitila. Oba puta je padala kiša. Kod nekih naroda kiša simbolizuje ljubav, ili pak jedini način da povežeš nebo i zemlju. Takođe je simbol života i smrti. Da vidim šta će biti dalje kad se spoje tajanstvena prošlost i napeta sadašnjost. Smile

(2013-02-27, 20:14)greffespatch Wrote: kako je reko Pera ako je ona bila quincy zasto nije ubila Grand Fishera,

A zašto je trebalo da ga ubije? Grandfišer je bio iskusan, veoma prepreden i jedan od najjačih ispijenih u mangi. Lista žrtava mu je podugačka. Mali Ičigo se otrgnuo od majke i krenuo ko muva bez glave na Grandfišerov mamac. Masaki možda u panici nije mogla bolje da odreaguje i žrtvovala se za sina. Iako je kvinsi ona je bila samo čovek - supruga i majka. Ne znamo kakve su njene veštine ni kolika je njena snaga bila u tom trenutku. Ne izgleda mi kao badass Wonder Woman. Ionako je ta noć misteriozna, možda se tu krije nešto drugo, možda nas Kubo iznenadi nečim.

[Image: 76561198088028945.png]
Reply


Messages In This Thread
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by Ichigo Kurosaki - 2011-07-25, 14:26
RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - by Saša Pilja - 2013-03-01, 01:16



Users browsing this thread: 4 Guest(s)