Eureka 7
#11
ja pre nisam imao obicaj da sejvujem u toku prevodjenja pa mi se par puta desilo da dodjem do pola neke epizode i da nestane struje. i onda nisam uzimao da prevodim jedno nedeljudana dok ne zaboravim sve sto sam radio kako mi ne bi bilo dosadno Big Grin

a da, ubuduce, ako ti se slucajno sjebe komp ponovo, prvo probaj da prikacis svoj hard kod nekoga da kopiras stvari a posle nosi na popravku ili sta vec, to ti je bila greska, ili si trebala da ima kazes da ti izvuku stvari pre formatiranja, osim ako ti nisu dali drugi hard ako je tvoj bas riknuo.

enivej, no more off from me...
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#12
Evo samo da javin... Yoko je od ovog odustala davnih dana Sad Pa je sve bilo ostalo na meni, a kako mi serija nije baš pri vrhu (čitaj pri dnu mi je anime ostvarenja) tako da san i ja odusta od ovog... Iman prevedeno negdi do 9. epizode pa ću to probat sredit pa poslat. Inače san mislija nastavit ovo prevodit, al čisto ako neko drugi ne uzme ovaj projekt na hrvatskom. A prevodi bi išli svake prijestupne godine XD (Kao da su sad bili češći) Tako da sad ne znan šta ćete radit... Možete ga odjavit iz projekata, čisto ako neko oće uzet, u šta sumnjan...
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#13
Vidim neko se ugleda na mene Big Grin
Reply
#14
bicu apsolutno iskren, odavno sam ga skinuo sa liste projekata Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#15
A tako san i mislija XD A šta je najgore, izgubija san i sve epizode transformera... Pa dok sad sve to opet skinen... Sad Bit će malo zatišje još jedno vrime XD
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#16
(2009-01-27, 02:02)alex5ko Wrote: Ja sam već 3x radio ep 2-6 Gundam SEED, uvek ih negde zagubim ili slučajno obrišem, od onda čim nešto prevedem šaljem XD i još uvek se nisam nakanio da uvatim ep 2 da radim jer me sada tako mrzi da sve to radim po 4x Sad

Gundam Seed epizoda 2 je odavno nakacena na server, sada cekam da mi pegla pogleda trecu, pa ce i ona biti na serveru!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#17
Citirao si me od pre 1,5 godinu Big Grin
Vidi se da sam vrstan prevodilac XD
Reply
#18
U bre, nisam skapirao da je tema na 3 stara. Video sam da se pojavila na vrhu i da nije procitana, tako da nisam ni gledao koji je datum! XD
[Image: 76561198078674713.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)