Tokyo Ravens
#3
Upravo sam zavrsio ovaj naslov (vec duze vreme bio na cekanju) i moram reci da mi se svideo. Prva polovina je malo vise posvecena skoli i dosta neke nazovi romanse dok u drugoj polovini ima dosta akcije, humora ima dosta kroz celu seriju. Animacija je stvarno odlicna, borbe su vrlo dobro uradjene, a borba Ohtomo vs Douma bez problema moze da se svrsta u jednu od najbolji borbi carobnjaka u animeima.

Inace sto se Otohome tice kada sam ga video na pocetku mislio sam da je neki smotani profesor kojega drze u skoli iz sazaljenja ali sam se dobro zajebao, definitivno mi je najbolji lik u seriji. Big Grin


Jedino mi smeta sto su Suzuki dali 2-3 epizode centrirane oko nje kada se pojavila u skoli, ono jeste bilo humora ali mnogo je to za nju, Touji mi je odlican kroz celu seriju sa vecitim podjebavanjem + ima dobru moc, za Kon sam bio ubedjen da ce da na kraju zavrsi u ovom obliku cim je rekla da je vekovima u porodici i da ih sluzi inace mi je bila smipatican lik kroz seriju. Kraj mi se nije svideo ostalo je jos mnogo toga da se resi pa se nadam da ce jednom doziveti i 2 sezonu sto nije nemoguce ipak je 1 sezona zavrsena ove godine, ono ima serija svoj kraj ali je ostavljen prostor i za nastavak.

Sve u svemu kao i dimitrije bas sam uzivao u ovom naslovu onako opustajuci 8/10.
[Image: 76561198247150340.png]
Reply


Messages In This Thread
Tokyo Ravens - by Lavi - 2014-02-02, 23:24
RE: Tokyo Ravens - by Dimitrije1606 - 2014-04-12, 00:22
RE: Tokyo Ravens - by Lavi - 2014-07-18, 14:35



Users browsing this thread: 1 Guest(s)