Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
#1
[Image: 22117l.jpg]

AniDB
ANN
MyAnimeList
Wikipedia

Quote:Oko 10 godina nakon Drugog svetskog rata, skupina delinkvenata je poslata u popravni dom. Po dolasku, upoznaju Sakuragi Ryouta-u koji postaje njihov vodič ka zrelom dobu. Oslanjajući se jedni na druge da bi opstali pri brutalnim uslovima u domu, oni čine obećanje da će se jednog dana svi susresti izvan popravnog doma.




U pitanju je jedan od najboljih seinen anime naslova i svakako, jedan od najboljih anime-a u poslednjih par godina koji pored svega ovoga spada i u moje omiljene anime naslove. Prica je tokom celog anime-a ujednaceno dobra (iako je vecini pocetak mnogo bolji od ostatka anime-a) koja odlicno i postepeno tece i uz to je prate veoma zanimljivi likovi, a samim tim i odlican razvoj svih glavnih likova. Nekako od svih likova sam najvise zgotivio Mario Minakamija, Sakuragija, a nesto kasnije i Turtle-a, mada su i ostali likovi zanimljivi na svoj nacin. Animacija i muzika su takodje odlicni, pogotovo opening koji je predobar (bas me je iznenadio). Sve u svemu, jedan od najboljih anime naslova koje sam pogledao u poslednje vreme i koji je lagano usao u moja 3 omiljena anime naslova.
Reply


Messages In This Thread
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin - by SerbianGod - 2012-04-01, 14:24



Users browsing this thread: 1 Guest(s)