Nurarihyon no Mago
#1
Star 
[Image: key_art_nura_rise_of_the_yokai_clan.jpg]



              NAZIV:  Nura: Rise of the Yokai Clan

ALTERNATIVNI NAZIV:  Nurarihyon no Mago, ぬらりひょんの孫
GODINA:  6. Jul 2010. —  ???
STUDIO:  Studio Deen
TIP:  TV
ŽANR:  Action | Demons | Shounen | Supernatural
BROJ EPIZODA:  48 (?)
TRAJANJE:  24 MIN/EP


SINOPSIS:
Čini se da je Rikuo Nura prosječni srednjoškolac, koji je živeo polu normalan život. Međutim, niko ne zna da se svaki dan vraća kući u kuću punu jokai ("demona"), niti da se noću pretvara u svemoćnog jokai vođu ovih duhova. Međutim, na mnogo razočarenja, Rikuo je odlučan da živi svoj život što je dalje moguće od toga, i to mu teško uspjeva.







Nurarihyon no Mago - TRAILER SEASON 1/2 ▷




Nurarihyon no Mago - TRAILER SEASON 1
Reply
#2
jokai, ne joukai
I prijatelju, omasio si prevod bas fino...

Na njegovu zalost/nesrecu, razne frakcije ciljaju, nisu na meti jer to onda znaci da prijatelji napadaju jokai frakcije a ne obrnuto. Verujem da nije bas tako.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
(2019-06-01, 00:01)Pegla Wrote: jokai, ne joukai
I prijatelju, omasio si prevod bas fino...

Na njegovu zalost/nesrecu, razne frakcije ciljaju, nisu na meti jer to onda znaci da prijatelji napadaju jokai frakcije a ne obrnuto. Verujem da nije bas tako.

Znam to sam vidio, to nisam ni prevodio samo sam uzeo preko translatora i tako ispalo, sami prevod ce biti drgaciji i uredan ne brini. Wink
Reply
#4
S opisom moraš zavesti gledatelja i potrudit se da izgleda majstorski XD
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#5
(2019-06-04, 17:53)EpicMan Wrote: S opisom moraš zavesti gledatelja i potrudit se da izgleda majstorski XD

Imaću to u vidu sledeći put, tenks. Smile
Reply
#6
E pa jbs ga, nemoj to da radis. Ako imas vremena i zivaca da prevedes citave epizode i serijale, a nemas za opis onda jbg bas...

Mi stavljamo prevedeni opis na stranicu gde se skidaju titlovi i gledaju epizode, ako opis deluje nepismeno - a radio ga je prevodilac serije, sta onda neko moze da ocekuje od samih titlova?
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
(2019-06-05, 22:22)Pegla Wrote: E pa jbs ga, nemoj to da radis. Ako imas vremena i zivaca da prevedes citave epizode i serijale, a nemas za opis onda jbg bas...

Mi stavljamo prevedeni opis na stranicu gde se skidaju titlovi i gledaju epizode, ako opis deluje nepismeno - a radio ga je prevodilac serije, sta onda neko moze da ocekuje od samih titlova?

Pa dobro nema frke za opis sami, moze da se prepravi uzecu prepravicu ga kako treba i tjt bice kako treba onda Smile
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)