The Boy and the Beast
#1
Bakemono no Ko aka The Boy and the Beast

[Image: 73540.jpg]

Tip serije: Film
Broj epizoda: 1
Žanr: Avantura, fantazija.
Godina: 2015
Publika: 13+

Priča prati dva sveta: Svetu ljudi, tokijska oblast Šibuja, i svet čudovišta, Šibutenmaći. Pošto su različita, ova dva sveta nipošto ne smeju da se međusobno mešaju, tj. sva bića žive samo u svojim respektivnim svetovima. Kao predstavnici tih bića su mladi dečak, ljudsko biće i usamljeni Kumatecu, čudovište. Međutim, jednog dana, igrom slučaja, dečak će zalutati u svet čudovišta i tom prilikom će ga pomenuto čudovište će ga uzeti za svog učenika.

Više na:
MyAnimeList



[Image: flags_0]
Reply
#2
Zar taj prevod koji je trenutno dostupan ne valja nista?
Reply
#3
Ne brini Big Grin Postoji ruski koji je odličan. Ako misliš na onaj engl. što je izašao pre nekih 4-5 dana, onda se slažem da je užas.
[Image: flags_0]
Reply
#4
Super onda
Reply
#5
Postavljen je stream, dok prevod nažalost nije :/ zbog greške oko broja epizode (umesto da se ubaci 0001, skripta ili šta već automatski tu ubaci film, što izaziva grešku). Projekat može u završene, ako smatrate da može bez titla Big Grin
[Image: flags_0]
Reply
#6
(2016-03-18, 20:50)Kostap5 Wrote: Postavljen je stream, dok prevod nažalost nije :/ zbog greške oko broja epizode (umesto da se ubaci 0001, skripta ili šta već automatski tu ubaci film, što izaziva grešku). Projekat može u završene, ako smatrate da može bez titla Big Grin

Ubacio sam ja danas FILM. Sada radi Big Grin(Jos uvijek pise Film ali ga je ocitalo)
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#7
jeste, sada radi. poslato i to
[Image: flags_0]
Reply
#8
O cemu pricate? Je l' ste uspeli da ubacite titlove za filmove ili niste?
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
Jesmo. Pokušavao sam pre par dana da ubacim dva filma, ali mi je izbacivao grešku u imenu, pa sam zaključio da je to do toga što autmatski ubacuje film. Juče sam međutim uspeo da ih dodam, iako je ponovo stavljao film u rubriku za broj epizoda. Verovatno je onda bilo nešto do mene XD
[Image: flags_0]
Reply
#10
(2016-03-19, 18:24)Kostap5 Wrote: Jesmo. Pokušavao sam pre par dana da ubacim dva filma, ali mi je izbacivao grešku u imenu, pa sam zaključio da je to do toga što autmatski ubacuje film. Juče sam međutim uspeo da ih dodam, iako je ponovo stavljao film u rubriku za broj epizoda. Verovatno je onda bilo nešto do mene XD


Ma i meni je izbacivalo grešku za ime, al je proradilo.
Samo što na početnoj bude ovako:
[Image: O0XEeZj.png]
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)