GOD EATER(2015)
#1
[Image: GodEater.png]
Tip: TV
Broj Epizoda: 13 (Ongoing)
Žanr: Akcija, Demoni, Fantazija, Natprirodno
Studio: ufotable, Aniplex of America
Fansub: DAISUKI
Opis:
Japan, 2071 godina, svet je skoro uništen od strane proročanstva, misterioznih bića Aragamija. Organizacija poznata kao Fenrir je osnovana kako bi uništila Aragamije pomoću Božijeg Luka, oružija, koje je napravljeno od ćelija Aragamija. Oni koji su specijalizovani za uništavanje Aragamija su poznati kao Proždrljivci Bogova. Proždrljivci Bogova su imali jednu vrstu Božijeg Luka koja je mogla da zadrži formu sečiva ili puške, kako god nova vrsta je otkrivena, a sa njom i mogućnost transformisanja između puške i sečiva. Još od tada, Proždrljivci Bogova su podeljeni na dve klase, Novu i Staru.

Quote:Komentar:
Iako sam igrao ovu igru pre jedno 5 godina, bio sam tu i tamo oduševljen, inače više mi se svidela Rage Brust 2 verzija, koja ima sličnu grafiku animi. Sviđa mi se to što je anima rađena mešavinom 2d/3d animacije (malo će trebati vremena i navike na animaciju), i to što su zadržali grafiku od igre. Jedina nova stvar je novi lik. Inače, ne postoje samo 2 vrste oružija postoji ih 8, uostalom saznaćemo kroz animu, nadam se da su u ovo uložili dosta truda, i da će obuhvatiti sve stavke igre, kao i oružija, a i više verzija Aragamija, čak i one mutirane.
*Napomena
Malo smo frizovali ostale projekte ali ćemo nastaviti sa njima, hvala na razumevanju.
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#2
God Eater trejler na srpskom!


Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#3
Good luck ^_^
Gledacu sa tvojim prevodom Big Grin
Meni je isto neko preporucio ovo da gledam jer je igrao igricu, ali bih svejedno gledala jer izgleda kul Big Grin
Reply
#4
(2015-07-20, 17:25)Yuukine Wrote: Good luck ^_^
Gledacu sa tvojim prevodom Big Grin
Meni je isto neko preporucio ovo da gledam jer je igrao igricu, ali bih svejedno gledala jer izgleda kul Big Grin
Arigatou, jos kad bi admin otvorio da mogu da objavim prevod bilo bi odicno Smile.
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#5
otvoreno, samo napred Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Hvala, Peglice +1 Wink
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#7
Samo bih hteo da najavim da će ovo biti sređeno početkom maja, sve baš sve, al mislim pod sveeeee, imamo materijala i sada cepamo Smile , tako da bez brige uskoro kompletiran Wink
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#8
Ajmo momci možete da ga pakujete polako u završeno! Smile
• Projekat uspešno završen, krajem jula ćemo roknuti batch tj ažuriranje svih prevoda pa će svi biti čisti posto negde ima grešaka, što uključuje i encoding.
Pošto još uvek nije okačen stream, ovde u info temi ću okačiti link gogoledrive foldera. Jedini problem je što su 01-04 okačene na mp4upload a mp4 upload je rikno.
Tako da vam predlažem da za 01-04 skinete prevod.
Link google drive foldera:
Google Drive Folder [God Eater]
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#9
ja sam juce kacio epizode na mp4upload, tako da nije riknuo Smile
to su mozda tebi roknuli nalog Wink
ako ti za okaceni fajl prijavljuje server maintenance..., probaj da ga obrises i ponovo okacis, meni je to upalilo Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#10
(2016-05-23, 05:51)Pegla Wrote: ja sam juce kacio epizode na mp4upload, tako da nije riknuo Smile


Ma rokaj na Google Drive Wink

Inace dobar posao BoooU, završio si projekt Big Grin
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)