Pokemon Origins
#1
[Image: Pokemon_The_Origin_Poster.png]
Tip: Special
Epizoda: 4
Žanr: Avantura, Komedija, Shounen
Godina izdavanja: 2013
Trajanje: 27 min. po epizodi

Opis:
Pokémon Origins je projekt iz 2013. godine koji adaptira prve pokémon igre, Red i Blue. Ime glavnog junaka u ovim pokémonima je Red, čiji je cilj uhvatiti sve pokémone i popuniti Pokédex, a da bi uspio u tome, mora postati najjači. Iako avanturama nikad nema kraja, ovaj anime sadrži samo 4 epizode, gdje su prikazane više-manje najbitnije stvari, a ostalo... Pa, odigrajte igre i sami presudite! Smile

Završeno je pa dajte samo otvorite sekciju da mogu okačit. Može i pod završeno se stavit.
Reply
#2
Pokemon igre od gamefreaka obožavam, a original anime seriju mrzim kao da je kuga u pitanju, ali ove 4 epizode origina su stvarno bile odličnog kvaliteta i prelijepo su opisali događaje u Red/Blue. Jedina mana je što su samo bitnije stvari prepričali i dao bi sve kad bi takvo nešto opet napravili ali ovaj put sa dužinom od 13 epizoda (bio bi pun pogodak)
Reply
#3
Jeste malo steta ali i ovako je kolko tolko zadrzan duh igara. Sasvim ok stvar. Sad ce se odgledati i sa prevodom, a mozda cu i ponovo upaliti neku od igara. Smile
Reply
#4
Igra je odlična a anime mi je piiiiiiiiiii. Sve je izbačeno, sve je zbrzano... Imali su materijala za min 12 ep ako ne i 25 a ne svega 4 ep...

Otvorio sam novu grupu, možeš poslati prevode.
Reply
#5
Meni je anime bio super, čista desetka. Isitna, kratko je i ubrzano, ali ipak je super.

Poslano!
Prijevodi su za EveeTaku ili Tanuki Subs. (Možete naći epizode sa zaljepljenim titlovima na blogu)
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)